Антон вирішив поїхати на заробітки, щоби забезnечити сім’ю. Але коли на роботі зустрів красуню Елю, все перевернулося вгору дном

 

В Антона народилася донька. Він уже рік був одружений із коханою дівчиною. Вони жили з батьками, але мріяли про свій дім. На сімейній раді вирішили, що Антон поїде до столиці на заробітки. Наразі їм дуже потрібні були гроші, бо Олена сиділа у декретній відпустці. Антон зібрався і з бригадою поїхав.

Роботи було багато, він дуже втомлювався. Втомлювався так, що ввечері навіть не міг телевізор подивитися. Потім звик, налагодив свій графік. За першої ж нагоди дзвонив дружині, він дуже за нею і за донькою сумував. Незважаючи на те, що він був молодший за своїх робітників, його на роботі дуже поважали. Він стежив, щоб усі вчасно виходили на роботу, з докором дивився на тих, хто під ранок повертався після нічних пригод.

А вони виправдовувалися: -Молодий ти поки що, потім з роками ти теж будеш по ба бам ходити. А нас вчити не треба, сім’я це святе. Він мовчки, осудним поглядом дивився на них. Але у долі свої подарунки, і вона всіх нас перевіряє на міцність. У їдальні, де працювали робітники, так само працювали дві куховарки. Одну звали Дарина Семенівна, а її помічницю звали Еля. Еля працювала помічницею, їй було років з двадцять.

Вона була висока, струнка, з рудою косою, дуже приваблива дівчина. Вона була веселою дівчиною, а її посмішка наповнювала кухню світлом. На кухні завжди було тепло та затишно, завжди пахло смачно. Елю всі робітники любили і заглядалися на неї, але Дарія Семенівна всіх попереджала: -Полізете до неї, будете мати справу зі мною, а одружені, тим більше – повз мене.

Одразу без зарплати поїдете додому. Чоловіки посміхалися і навіть не намагалися до неї чіплятися. Жартували, що Дарина всіх наречених прожене, а бідна дівчина у дівках залишиться. На цьому жарти закінчувалися і всі йшли у своїх справах. Антон спочатку не дивився на неї. Але молодість і цікавість взяли нагору. Антон сам і не помітив, як почав заглядатись на Елю, йому все подобалося в ній. Їжучи, він краєм ока спостерігав за нею.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩