Коли дочка подзвонила мені зі скаргою, що свекруха приїхала нібито погостювати, але у всю господарює: і в шафи заглядає, і бере все без попиту, то я дала доньці одну мудру і дієву раду. Ось що я їй сказала

 

Я вважаю, що в сім’ї має бути згода і взаєморозуміння, і в цьому плані дружина відіграє важливу роль. У сім’ї за всяку ціну потрібно уникати kонфліктів. Якщо іноді йти на поступки, то можна уникнути дуже великих неприємностей. Звичайно, ситуації бувають різні, але в будь-якому випадку я раджу своїй дочці, щоб вона йшла на поступки.

А кому поступатися? Зараз розповім. Моя дочка заміжня, і свекруха їх відвідує дуже рідко. Гостює вона у них тиждень раз на місяць. Поки проходить цей тиждень, моя бідна дочка від нер вів впадає в деnресію.

Справа в тому, що свекрусі здається, що моя дочка робить все неправильно, і вона взяла на себе святий обов’язок займатися прибиранням. Бере з шафок те, що їй потрібно — і все це без попиту. Без попиту також змінює щось у будинку. Звісно, доньці моїй все це не подобається, і вона на межі того, щоб влаштувати сkандал.

Але я настійно раджу все ж потерпіти, поки вона поїде і не псувати з нею відносини, адже все це тимчасово. Дочка попросила, щоб чоловік поговорив з мамою, але зять сам боїться маму, боїться зіnсувати відносини з нею, тому що, якщо він це зробить, то потім відновити буде неможливо.

Він прекрасно знає характер своєї мами, тому сам втік від неї і живе окремо з дружиною. Мою бідну дівчинку зрозуміти можна, адже прожити хоч один день з такою людиною, яка любить всіх контролювати, наказує всім, робить все, що хоче і не враховує думку домогосподарки — дуже складно.

Я звичайно ж могла порадити дочці поставити її на місце, тому що розумію, що їй дуже хочеться це зробити, але я все ж, як доросла мудра жінка, настійно раджу їй не йти на конфлікт, а просто почекати. Все це тимчасово, а зіпсовані відносини вже не відновиш ніколи.

КІНЕЦЬ.