Зоя стала nотихеньку kpacтu rроші у чоловіка, у неї в rолові вже був xитрий nлан на майбутнє.

 

Вийшло так, що моя подруга Зоя захотіла розлучитися зі своїм чоловіком. Тільки не все так просто, як може здатися на перший погляд. У Зої маленький син, йому лише один рік. Вона хоче почекати, поки син піде до садка, а вона влаштується на роботу, щоб хоч якісь гроші на руках були.

Тільки ось доводиться терпіти концерти чоловіка щодня. Він почав пити дуже багато. Майже немає такого дня, щоб він приходив додому тверезим. Йому на телефон дзвонять чужі номери, а коли Зоя відповідає, то чує жіночі голоси. Вона вже перестала надавати цьому великого значення; сама розуміє, що більше сімейне життя не повернути.

Тільки вона повністю залежить від чоловіка та у фінансовому плані, залишилося лише почекати кілька років. Тут вирішила подзвонити Зої та підтримати подругу, якраз розповіла їй цікаву історію. -Зойка, ти неправильно чиниш з чоловіком. -Як це неправильно … я його ледве виношу, тільки й роблю, що терплю його, а ти що пропонуєш? -Є у мене знайома, так вона взяла та обдурила його на гроші.

-Як це на гроші? Мій мені нічого не дає, якщо тільки для дитини за потребою. -А Все просто. У неї чоловік мільйонер. Вона почала брати у нього купюри, поки він був у нетверезому стані. Так вона назбирала собі на квартиру. Він їй довго погрожував, що після розлучення вона нічого не отримає, бо все його майно записано.

А вона розлучилася і купила квартиру. Саме на ті гроші, які збирала таємно від нього. -Ого, Мабуть, у нього там щелепа відвисла. Але в мене чоловік не мільйонер, що я там назбираю. -А ти спробуй, то хоч на кілька місяців оренди квартиру зібрати зможеш. -Ну добре, тим більше мені не соромно.

Він ці гроші, насамперед, для сина має заробляти, а не для своїх баб. Так Зоя вирішила, і все в неї вдало почало виходити. Чоловік навіть не помічав, що в нього гроші зникають. А Зоя спокійно зібрала собі вже кругленьку суму.

КІНЕЦЬ.