Зовсім виnадково я дізналася, що коли я дарую мамі nодарунки, моя сестра відбuрає їх і nереnродає. Цього я їй не пробачу

Моя сестра, Наташа, молодша за мене на 5 років. Ось, кажуть, мовляв, характер людини формується суспільством. Брехня це все, ну, або моя сестра незвичайна людина. Вона з дитинства була жах ливою виразкою. Ніколи нікого не слухалася, робила все по-своєму і потім залишала вирішувати її проблеми іншим. У дитинстві вона мені насолила одного разу під час сімейного застілля, та так, що деякі родичі досі згадують той жахл ивий випадок.

З віком її характер тільки погіршився. Вона стала грубіянити по-дорослому. Наприклад, ми з чоловіком горбатилися і заробили собі на однушку в хорошому районі, а потім ми накопичили грошей і вирішили продати однушку, додати зверху і купити двушку.Тим часом сестра зі своїм чоловіком насолоджувалася життям в знімних квартирах.

Вона навіть не намаrалася жити хоча б на сходинку краще, ніж живе вже кілька років.Так от, сестра запропонувала продати нашу квартиру їй і для цього навіть підключила маму, щоб та вплинула на мене, але цього не сталося, так як сестра хотіла взяти квартиру в розстрочку і платити, судячи з усього, до другого потопу.

Я відмовилася, вона образилася. Але, думаєте, мені від цього стало якось сумно? Баба з возу – кобилі легше. А тепер про найж ахливіше. Ми з чоловіком на подарунки батькам ніколи не економимо. Ось, ми 2 роки тому машину свекру подарували. Він давно мріяв про таку, але зарплата йому не дозволяла такої розкоші, а ми почали економити, і швидко зібрали гроші.

Моїй мамі ми теж завжди робимо дорогі подарунки: меблі, побутову техніку, прикраси і так далі. Ні, ми не мільйонери, просто ми заробляємо достатньо, щоб жити втрьох з нашим сином добре. Не скажу, що шикарно, але добре.

Так от. Скоро я почала помічати, що речі мами зникають з її будинку. Начебто подарували ми їй нову газову плиту, тому що вона скаржилася, що її плита еклери не пече, а її вдома немає: ні на кухні, ні на горищі. Ну, вона говорила, що відвезла на дачу, а іноді зізнавалася, що сестра попросила, і мама віддала їй на час.

Я так і залишилася б в невіданні, якби не моя пароварка, яку я хотіла виставити на продаж, але не знала, за скільки. Я полізла в Інтернет, знайшла сторінку з такою тематикою, щоб подивитися на ціни в цілому, а тут бачу, газова плита точнісінько така ж, яку я мамі подарувала.

Я навіть не здивувалася, побачивши під оголошенням до болю знайомий номер телефону під ім’ям Наташа. Як і слід було очікувати, спочатку вона відмовлялася зізнатися, що перепродає подарунки мами, а потім сказала, що мама сама попросила її це зробити, проте після моєї загрози зателефонувати мамі і все дізнатися, вона зізналася у всьому.Тепер мені доведеться ламати голову і придумувати такі подарунки, які сестрі не сподобаються.

КІНЕЦЬ.