Сусід вирішив нахамuтu мені і мало що користувався моїм колодязем, так ще й потім землі туди насиnав. Але в nідсумку потрапив у свою ж nастку

Нещодавно мені від бабусі дістався у спадок будиночок в селі з невеликою ділянкою. У перший час думав його продати, але потім вирішив будиночок гарненько облаштувати, ремонт там зробити. Після ремонту зайнявся і городом. Покликав іншу бабусю на допомогу, вона у мене любить возитися з землею, не була проти.

Незабаром після ремонту у мене з’явилася ідея копати колодязь для води. Так вийшло, що єдине вільне і відповідне для цих цілей місце було біля кордонів наших з сусідом ділянок.

Переговори з ним ніяких результатів не дали, і він, звісно, не став допомагати з процесом будівництва колодязя. Колодязь скоро вже був готовий. Я не міг їм натішитися, вважав його своїм величезним досягненням. Все б нічого, тільки я почав помічати, що колодязем активно користувався якраз той противний сусід.

В один день я вирішив з ним серйозно поговорити щодо цього, але закінчилося все тим, що він вліпив мені між очей… ще трохи, і це непорозуміння зламало б мені ніс. Я йому як істинний мужик дав відповідочку, і тут нас оточили сусіди, викликали nоліцію.

Поки мене допитували, сусід без діла не сидів удома, і додумався в колодязь землю сипати. Ось такий він у нас невеликий пустун. Зрештою, йому довелося самому чистити весь колодязь, та ще й штраф в 20 тисяч платити. Карма, вона така…

КІНЕЦЬ.