Якось Світлана застала дочку всю у сльозах. Вона сказала, що підозрює чоловіка у зра ді. Жінка вирішила пройти за ним, знімаючи все на камеру

 

Світлані Семенівні зять не подобався з першої хвилини знайомства. — Надто солодкий. Фальшивий, — сказала вона дочці. — Я люблю його! І вийду за нього заміж! – твердила своє Інна. І Світлана Семенівна змирилася…

Минуло два роки. У Ніни з Сергієм уже однорічна дочка. Жінка приходить допомогти дочці тільки коли зятя немає вдома. Чи не виносить вона її Сергія.

Якось застала дочку всю у сльо зах. — Мені здається, Сергій мені зра джує, — пояснила вона мамі. Світлана Семенівна вирішила простежити за зятем. Наступного дня вона зранку дочекалася виходу Сергія на роботу і пройшла за ним, знімаючи все на камеру.

Через два будинки Сергій зустрівся з дівчиною, обійняв, поцілував її, і вони пішли на роботу разом. Цілий день жінка просиділа біля офісу зятя, чекаючи виходу з роботи.

Сергій вийшов із дівчиною. Вони попрямували додому. Але біля її будинку не розлу чилися, а пішли вдвох до неї. Теща пройшла за ними, а коли ті увійшли в під’їзд, навела довідки у пенсіонерок, які там сидять.

— Мій син із дівчиною зараз увійшли до під’їзду. Хто вона? Порядна дівчина? Я ж матір. Турбуюся про сина.

— Це наша красуня Тома. А ваш син її наречений? Тома розповідала, що він незабаром отримає премію, і вони одружаться. Світлана прийшла до дочки, показала відео та розповіла про те, що дізналася.

Наступного дня Ніна із донькою зустріли Сергія з роботи. Довелося йти додому. Поїв, коли ліг спати, Ніна взяла його картку та перерахувала всю суму собі на картку.

Благо пін -код знала. А другого дня, коли Сергій пішов на роботу, зібрала речі і з дочкою переїхала до мами. А гроші, які вкрала у чоловіка, підуть на утримання їхньої доньки, доки Ніна вийде з декрету. Адже на щось їм треба жити. А для kоханки той знову напрацює.

КІНЕЦЬ.