Мій чоловік завжди біrав на допомогу своїм друзям, це мені дратувало. А одного разу на допомоrу потребували ми. Заrорілося проводка на даху, зrорів весь дах

 

Своїм чоловіком, я пишаюся, він у мене найкращий. Я за ним, як за кам’яною стіною, але його друзі… Чоловік у мене дуже гарний, ось вони цим і користуються, що вихідних він їм завжди чимось допомагає, а я залишаюся вдома одна!

Коли я прошу чоловіка не їхати та побути зі мною, він на мене здивовано дивиться: як це так, щоб він не допоміг своїм друзям… Хоча й сам говорить про те, що йому не вистачає часу зі мною.

Чуйність мого чоловіка стала постійною причиною наших конфліктів. Не можу я жити з чоловіком, який нехтує мною та власним життям, постійно бігаючи комусь на допомогу.

Одного разу я подуріла. Ми з Романом запланували поїхати до моїх батьків на дачу, смажити шашлики, але за годину до від’їзду йому зателефонував друг і попросив допомоги.

Звичайно, він відразу все скасував і летів допомагати другові, тоді я й сказала: «Мені це все набридло, якщо ти знову вибираєш друзів, а не мене, то не дивуйся, якщо завтра я подам на розлу чення!» Рома вибачився переді мною, знітився з таким моїм словам, але все одно поїхав допомогти другу .

Для довідки там не було нічого справді важливого, його другові треба було відремонтувати машину. Я справді думала подавати на розлучення, опустила руки, а потім до нашої хати прийшла траrедія.

Загорілося проводка на даху, поки пожежники загасили вогонь, згорів весь дах, на його ремонт знадобився щонайменше місяць.

Вже за годину у нашого будинку була чимала кількість чоловіків, які почали ремонтувати наш дах.

За два дні всю роботу було зроблено, я тільки встигала готувати їсти, нікому ні за що платити не довелося, адже все це зробили друзі чоловіка, яким він допомагав раніше.

Тоді я подивилася під іншим кутом на те, як проводить мій чоловік вихідні та вибачилася перед ним за свої слова про розлу чення.

Зараз я спокійно ставлюся до того, що чоловік пропадає на вихідних, якщо є можливість, то прошу з ним поїхати, може, щось приготую там, просто поспілкуюся з ним і його друзями, або їхніми дружинами.

Він мене не завжди бере з собою, але це набагато краще, ніж сидіти постійно вдома і скаржитися всім, який у мене поганий чоловік.

КІНЕЦЬ.