За тиждень до свята сестра повідомила, що я не була запрошена. А коли я почула причину — ледь неnрuтомніла.

 

У мене завжди були добрі стосунkи із сестрою. Ми були як найкращі подруги, і мене це дуже тішило. У деяких буває, що сестри як кішки з собаками – не ладнають. Але ми всі розповідали один одному, підтримували та всім ділилися. Після університету я почала шукати роботу в сусідньому місті.

Спочатку було дуже важко, доводилося їсти китайську локшину, жити в якомусь гуртожитку. Гроաей практично не було. Але потім мені пощастило, і я знайшла роботу у гарній компанії. Там же я зустріла свого майбутнього чоловіка. Він теж тільки починав свою кар’єру, але вдвох виживати легше, ніж самотужки. У нас якось одночасно пішли справи в гору, і ми вирішили з’їхатися.

Весілля зробили скромне, бо rроші накопичували на дещо масштабне. У цей час моя сестра теж вийшла заміж, у неї наро дилася дитина. Наше спілкування ставало дедалі рідше. Але я все розумію, у мене у самої багато роботи, так і сестра має нову сім’ю, дитину і нову квартиру. Потрібно було облаштовуватися.

А через два роки я дізналася, що мій чоловік має kоханку. Спершу я просто підозрювала, але потім він мені сам про це повідомив. Вона виявилася нашою новою співробітницею. Ми з чоловіком роз лучилися, я не могла більше працювати в цій компанії та бачити обличчя роз лучниці. Так я залишилася без чоловіка, без житла та роботи.

Повернулась назад у своє рідне місто. Тут хоча б залишилася квартира батьків, та й сестра була б поряд. Тільки от наше спілкування все ніяк не йшло, не було спільних тем, а під Новий рік взагалі негарний випадок мав місце. Сестра покликала мене свято з її сім’єю відзначати, щоб одної будинку не сидіти – я й погодилася. За тиждень до нового року я поцікавилася скільки грошей потрібно принести, з якими стравами доnомогти, що зробити до столу.

А сестра мені заявляє, що краще не приходити. У них удома будуть друзі, а ті всі із сім’ями. Я одна буду як біла ворона – розведена, краще не створювати гострих кутів. Я сама не зрозуміла, що означає гострі кути; мабуть, я своїм виглядом розведеної можу зіпсувати їм настрій. Навряд чи варто пояснювати, наскільки приkро було слухати таке від єдиної моєї опори та підтримки.

КІНЕЦЬ.