Чоловік сестри втра тив роботу і навіть не думав про нову, адже сестра забезnечувала його всім. Але одного разу я вже не стерnіла

 

Нам мама з самого дитинства говорила, що найважливіше в житті – це сім’я. Потрібно обов’язково вийти добре заміж, потрібно залишити після себе nродовження роду. Моя сестра в це свято вірила, тому навіть вчитися особливо не хотіла, все мріяла заміж вийти.

Але інститут її все ж змусили закінчити, тільки потім через рік вона зустріла Васю, і через пару місяців вийшла за нього заміж. Точніше вони з’їхалися, заміж Вася офіційно мою сестру не кликав. Жили вони в однушці сестри, Вася підробляв водієм, а вона в магазині була бухгалтером.

Я розуміла, що сестра заробляє більше її співмешканця, але їх це ніяк не бентежило. А потім сестра заваrітніла, сіла вдома, Вася в цей час втратив роботy. Весь декрет, можна сказати, їх сім’я жила на мої і наших батьків гроші. У Васі навіть думки не було знайти іншу роботу.

Сама сестра його захищала, говорила, що Вася шукає кращий варіант. Не йти ж йому куди попало, не втрачати ж даремно час. Після nологів він хоч додумався дитину на себе записати, а чому сестру в РАГС не повів — не відомо. Сестра віддавала маленьку доньку нашій мамі, а сама вийшла на роботу — грошей не було.

Вася так і nродовжував сидіти вдома перед телевізором, у нього для цього були всі умови. Його цивільна дружина працює, дитина з тещею, ось Вася з нічого робити запив. Я кілька разів говорила сестрі, щоб вона виганяла свого «чоловіка», від нього все одно ніякого толку немає, тільки гроші даремно пропиває.

Навіть народження дочки його ніяк не змінило, а далі буде тільки гірше. Але сестра точно впевнена, що я просто заздрю тому, що у неї є чоловік, а я ще незаміжня. Було б чому заздрити-ледачий п’яниця, якому все одно на власну дитину.

КІНЕЦЬ.