З самого ранку Жанна Василівна сама не своя. Вчора її єдина дочка Катя повідомила мамі, що виходить заміж вдруге. І не за аби-кого, а за свого колишнього чоловіка  Олега

З самого ранку Жанна Василівна сама не своя. Вчора її єдина дочка Катя повідомила мамі, що виходить заміж вдруге. І не за аби-кого, а за свого колишнього чоловіка  Олега. 

Каті 32 роки. 2 роки тому вони з Олегом розлучились. Розлучення було довгим, Олег не хотів її відпускати, і не приходив до суду. Через це засідання постійно переносились. Сімейне життя в Каті та Олега не клеїлось з самого початку. Потрібно було в усьому слухати чоловіка, а якщо Катя десь хотіла заперечити щось, то Олег одразу застосовував фізичну силу.

Знав коли, як, і де би_ти, аби не було син_ців. Сам про це з насмішкою казав, коли вони з дружиною вкотре мирились. Навіть маленький син йому не стояв заваді. Катя терпіла, й чекала, коли він зміниться. Спочатку нікому не казала, а потім проговорилась для матері, що не хотіла б дожити віку з таким чоловіком, що боїться від нього піти, але якщо залишиться то не знає, чи доживе до свого 30-річчя.

Та й кому я, мамо, буду потрібна з дитиною на руках? Як кому, сину та мені. Ще знайдеться нормальний чоловік, а як ні, то краще вже самій, ніж боятись, коли вкотрий раз на тебе руку піднімуть.

Мама благала дочку піти від Олега.

Коли для їхнього сина Іллі виповнилось 4 роки, Катя наважилась піти від Олега. Втомилась морально та фізично від такого життя. Сина завезла до матері на вихідні. Вранці поговорила з чоловіком, й стала збирати речі.

Олег кричав, переконував її, що так живе багато сімей. А потім схопив сокиру, й почав трощити всю техніку та речі, які вони разом купляли. Катя вискочила через вікно в спальні з сумочкою та пакетом речей на перший час. Добре, що це був перший поверх.

Катя з сином прийшли жити до матері. Ілля став ходити до дитячого садочка. Катя влаштувалась працювати в стоматологічний кабінет асистентом. Розлучення нарешті відбулось, і жінка вдихнула на повні груди.

Олег постійно надокучав, казав, щоб вона повернулась.Що він змінився, що він дуже сумує, і визнав свою провину.

Повертайся, буде все так, як ти захочеш. Зарплату всю до копійки тобі буду віддавати, руку на тебе більше не підніму. Я хочу ще від тебе дітей.

Катя не погоджувалась. Минуло 2 роки. Жінка так і не знайшла собі нове кохання. Все частіше згадувала своє сімейне життя з Олегом, були і хороші моменти між їхніми емоційними гойдалками.Олег далі про себе нагадував, і кликав зустрітись. Одного вечора Катя погодилась. Вони з колишнім чоловіком гарно посиділи в ресторані, погуляли…і провели ніч в готелі.

Так Катя почала таємно зустрічатись з Олегом…

Жанна Василівна тішилась, що Катя незабаром познайомить її з новим обранцем. Але дочка приголомшила матір новиною:

Мамо, я виходжу заміж з Олега. Минуло 2 роки, він змінився. Кохає мене, і я його ще досі теж. Іллі потрібен батько. Розпис через місяць.

Ось як переконати Катю, що “двічі в одну річку не ввійдеш”. Що наступного разу її просто можуть винести вперед ногами від життя з таким чоловіком!

Що ж робити?

КІНЕЦЬ.