Подруга зареєструвала мене на сайті знайомств, хоч я цього не хотіла. Але з цього дня моє життя перекинулося з ніг на rолову

Зі своїм хлопцем я розлучилася близько 3 років тому. Було дуже важко: він покинув мене і пішов до моєї подруги. Я довго переживала і звинувачувала себе у всьому, але одного прекрасного дня вирішила розвіятися і піти посидіти з друзями.

Під час задушевної бесіди одна з моїх подруг сказала: -Нещодавно зареєструвалася на сайті знайомств. До речі, там дуже багато симпатичних парубків.

Я сказала, що все це мені не потрібно, але подруга сама зареєструвала мене на цьому сайті. Наступного дня, відкривши сторінку, я побачила повідомлення від хлопця. Запропонував зустрітися, але він здався мені якимось каламутним, тож я відмовилася.

Однак листування на цьому не закінчилося Хлопець розповів мені, що має власний бізнес, він обожнює читати і любить тварин. Не розуміла тоді, чому він продовжує писати після моєї відмови,

але серце підказувало, що я закохалася. Згодом виявилося, що ми живемо в одному районі, і він знову запропонував прогулятися разом. На цей раз я погодилася. Виявилося, я помилялася у цьому хлопці. Він виявився досить привабливим, з ним було дуже цікаво розмовляти на різні теми.

Ми стали зустрічатися частіше, а за півроку він зробив мені пропозицією. Зараз ми одружені вже 3 рік, але я все ще скептично ставлюся до будь-яких сайтів знайомств. Щиро впевнена, що мій випадок був винятком.

КІНЕЦЬ.