З порога сказала, що я одягнулася як принцеса та вона такого не носить, додала, що наречена її сина такого не носитиме теж. Сказати, що я здивувалася – це нічого не сказати. Та з ввічливості я промовчала.

Ми з Олександром зустрічалися з другого курсу, після закінчення університету панували одружитися, але доля вирішила інакше… Не думала, що знайомство з мамою мого коханого стане вирішальним у наших стосунках.

Я дуже ретельно готувалася до цієї зустрічі, за тиждень до вирішального дня купила нову сукню, шукала в інтернеті відповідні статті та ретельно їх вивчала, діставала Олександра з питаннями про те, що любить його мама. Мої батьки хвилювалися не менше, бачили моє занепокоєння та казали, що я всім подобаюсь та що мені немає чого хвилюватися.

І ось нарешті настав довгоочікуваний момент знайомства. Мама Олександра Вікторія Сергіївна з порога зміряла мене прискіпливим поглядом та відразу покликала мене на кухню, щоб я їй допомогла. Сказала, що я одягнулася як принцеса та вона такого не носить, додала, що наречена її сина такого не носитиме теж. Сказати, що я здивувалася – це нічого не сказати. Та з ввічливості я промовчала.

На кухні потенційна свекруха попросила мене начистити картоплі, сама ж стала позаду та почала коментувати мої дії, звичайно ж їй зовсім не подобалось як я це роблю та Вікторія Сергіївна навіть не намагалась це приховати.

Далі ми сіли за стіл та моє терпіння випробовувалося далі. Мама Олександра почала задавати мені провокаційні питання:

– Як там тебе звати, хто взагалі вчив тебе готувати? Мій Олександр любить смачно поїсти, а з тобою, відчуваю, він схудне та почне хворіти. Я ніколи цього не допущу. Як твоя мама тебе нічому не навчила…

Потім Вікторія Сергіївна пішла на кухню та демонстративно винесла на гарному блюді запечену качку.

Увесь цей час Олександр і слова не промовив на мій захист та я почувала себе вкрай погано в емоційному плані. Ледь досидівши мовчки до кінця зустрічі я почала збиратися додому, від пропозиції Олександра провести мене додому я відмовилась.

На прощання Вікторія Сергіївна видала таке, що остаточно поставило крапку в наших з Олександром стосунках, вона сказала, що серед усіх дівчат, яких він приводив додому (а їх було чимало) я найгірше одягнена. Це просто був удар нижче поясу.

Додому я йшла пішки, мені потрібна була можливість обдумати увесь цей жах, що зі мною щойно відбувся. Батьки почали мене випитувати як пройшло знайомство та я сказала їм, що втомилася та хочу спати.

Зранку я написала Олександру про те, що нам потрібно зустрітися на розмову. Мені було вкрай важко, але я повідомила йому, що заміж за нього не вийду через його маму, крім того, він мене не захистив та такий чоловік мені точно не потрібний. Олександр сказав, що його мама права та це я просто не розумію які у нього потреби, ми сильно посварилися.

Більше ми з Олександром ніколи не бачилась, я болісно переживала наше розлучення та кожного разу, як у мене виникало бажання повернутися до нього, я згадувала його маму та у мене це бажання відразу пропадало.

КІНЕЦЬ.