Вирішили по дорозі заїхати до мами Артема, попити чай у неї. А після того, що вона мені розповіла в той день у мене крутилася одна думка — роз лучення

Коли я познайомилася з Артемом, у нього за плечима вже було два шлюби. Але дітей у нього не було. Коли настав його день народження, Артем запропонував мені відзначити все в романтичній обстановці.

Він замовив столик у хорошому ресторані, ми разом сиділи, їли, розмовляли про все. Потім йому зателефонувала мама, щоб привітати з днем народження. Коли Артем закінчив розмовляти з нею, каже: -Може до мами зайдемо на зворотному шляху? Вона торт спекла.

-Ну так, звичайно! Адже я не відразу зрозуміла, що це її свято теж. По дорозі я попросила чоловіка заїхати в магазин, куnила квіти і хороше вино для Тетяни Михайлівни. Коли виручила їй подарунки.

Вона від несподіванки заnлакала. Вона накрила на стіл і за чашкою чаю стала розповідати про kолишніх дружин Артема. Виявляється, вони забороняли йому спілкуватися з мамою, а він їх слухався. Це мене вразило. Невже він така ганчірка?

Після цієї розмови я до нього придивилася. Я не вірила, що мені може підійти чоловік, який так легко йде на поводу у жінок. Якщо він не поважає і не любить свою матір, то в принципі нікого любити не здатний. У процесі спостереження з’ясувалося, що Артем занадто слабохарактерний, нам з ним було не по дорозі.

Я подала на роз лучення. З його матір’ю ми спілкуємося до цих пір, вона просто чудова жінка. Варто сказати, що рік тому Артем знову одружився. Нова дружина забороняє йому спілкуватися з Тетяною Василівною, тому він її практично не відвідує.

КІНЕЦЬ.