Юлю дратувало те, що за чоловіком треба було доглядати як за дитиною. Але слова свекрухи стали для неї останньою краnлею

 

Юлю дратувало те, що за чоловіком треба було доглядати як за дитиною. Але слова свекрухи стали для неї останньою краплею

Дружину мій син вибрав nогану. Як він взагалі її терпить? Дивлюся я на їх сімейне життя і шkода мені мого синочка. Юля та ще штучка. Вона постільну білизну не прасує, вважає це марною тратою часу. Як тільки мій син на не прасованому ліжку спить? У своєму будинку я такого ніколи не допускала.

У мене завжди постільна білизна накрохмалена і випрасувана була. Вона моєму синові і їжу не готує. Каже, що і сам дорослий. Я втомилася їй повторювати: — Юля, чоловіки всі як діти, їм потрібна особлива увага. Юля дратується. За словом в кишеню не лізе, завжди готова у неї відповідь.

— У мене вже є діти: Саша і Маша. А Вашому синові вже тридцять років, де ви двометрову дитину бачили? Я за дітьми доглядаю, бо вони самі не можуть, а за Дімою не збираюся. Він дорослий дядько. — Юль, але невже ти його зовсім не любиш? У нього шкарпетки вже діряві! — І що?

Він не знає, де знаходиться магазин чи що? Нехай куnить собі! — Він же не купить! Вони мужики всі такі, забувають про себе подбати, це жіночий обов’язок. А ти безвідповідально до нього ставишся. — Це — не жіночий обов’язок,- заперечила Юля, — якщо його влаштовує ходити в лахмітті, це його справа.

На мені і так весь побут і все господарство. Я не маю наміру з Дімою ще няньчитися. Я впевнена, що він хлопчик великий. Якщо вміє дітей робити, то може навчитися і за собою доглядати. А ви, Василина Андріївна, якщо були б мудрою мамою, навчили б його простим побутовим речами, а не робили б все замість нього. Повірте, навчити людину ловити рибу значно корисніше, ніж давати йому постійно готовий улов. У цієї хамки язик кілька метрів, не знаю, як з нею впоратися.

КІНЕЦЬ.