Яна була kоханкою шефа і її це влаштувало. Коли Леонід захворів, Яна сказала йому залишити свій біз нес її. Тоді Леонід відправив її на відпочинок. Після відпочинку її чекав неприємний сюрприз.

 

Яна збиралася на відпочинок. Вона повідомила чоловікові, що поїде з подругою. Той не повірив, але промовчав, бо дуже любив свою дружину. Нещодавно він підвернув ногу, тому не міг ходити, а Яна, оскільки не могла і не хотіла за ним доглядати, просто найняла доглядальницю. А адже знайомство їх було дуже романтичним.

Першого чоловіка Яна втратила, а Леонід в цей період часу був призначений керівником філії, в якому вона працювала. Кожен раз, коли Льоня зустрічав Яну, здавалося, він забув, що йому майже 50 років: ставав бадьорим і енергійним. Яна ж відповідала йому взаємністю, адже втратити відмінну посаду не входило в її плани. Одного разу Леонід покликав Яну до себе в кабінет.

-Яна, я вирішив надати матеріальну доnомогу. Візьміть, будь ласка, цей конверт. Я прекрасно знаю про ваш сімейний стан. І ще: ми могли б повечеряти ввечері? -Я подумаю – посміхнувшись, відповіла Яна. У Леоніда була сім’я, яку він запросто проміняв на koханку. Тепер йому було байдуже, як будуть жити його дружина і дитина.

Саша, син, став на бік матері і залишився з нею. Незабаром Яна просунулася по службових сходах: багатий і впливовий kоханець доnоміг їй у цій справі. Донька Яни, Софія, не брала нового «тата», і кожен раз перечила йому, коли той намагався щось їй заборонити. А рідний син був настільки ображений на батька, що навіть не запросив на своє весілля…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩