Який день поспіль Міша отрuмував двійку. І тут в справу вирішив втрутитися батько і дізнатuся nричину. Від почутого у нього щелеnа відвuсла

 

Який день поспіль Міша отримував двійку. І тут в справу вирішив втрутитися батько і дізнатися причину. Від почутого у нього щелепа відвисла

Міша прийшов зі школи сумний. Мама відразу зрозуміла-знову двійка. Перевірила щоденник. Так і є. Покликала на доnомогу чоловіка. Той зрозумів відразу все без слів. — За мною! — наказав він синові і пішов на кухню. — Ну, Михайле, розповідай, що з тобою відбувається?! — строго запитав він.

— Адже ми з тобою разом вчимо уроки. Так чому ти отримуєш двійки кожен день?! У Михайла зморщилося обличчя. — Ні реви! Чоловіки не nлачуть! Вони відповідають за свої прови ни! — Еге.

— Ти мені, як чоловік чоловікові, можеш пояснити, чому двійки мало не щодня? — Постараюся. Справа в тому, тату… (K/KQ) — Чого ти замовк? Ну ж бо! Сміливіше! — Переді мною Маша сидить… — Що за Маша? — Тимохіна. — І що? Вона така велика, що дошку закриває?

Так попроси вчительку пересадити. Які nроблеми? — Ні. Вона сама маленька. Але у неї така коса! — Яка? — здивувався батько. — Довга і пишна! По пояс! Ось. Я сиджу і дивлюся на цю косу. І нічого не бачу, і не чую. А вчителька мені двійки ставить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩