Дочка з зятем завжди nросили у нас rроші. Але коли ми дізналися на що вони витрачали ці rроші, вирішили відтепер відмовити їм.

 

Відразу після університету наша дочка Ольга вийшла заміж. Ми з чоловіком не стали говорити їй, що поки рано. Вона все одно вже знайшла роботу, дорослою людиною стала. Але у молодят грошей вистачило тільки на весільні вбрання і кільця. Все весілля оплачували ми і свати.

Ну, нічого, вони ж тільки-тільки починають своє життя, ми з чоловіком теж все з нуля будували. Тільки от все було погано з фінансами у дочки з зятем. Я знаю, що вони разом заробляють непогано, але ось витрачають дуже багато. Самі знімають квартиру, іпотеку брати відмовилися. Друзі зятя звали його працювати в сусіднє місто, тому вони поки самі не знали, де остаточно хочуть оселитися. Як отримають зарплату, то починають її відразу ж витрачати.

Ходять по ресторанах, замовляють делікатеси додому, купують одяг новий — кожен місяць. А останні два тижні до зарплати їм грошей навіть на макарони не вистачає. Тоді Оля вдавалася до нас і просила позичити грошей. Ми з чоловіком давали їм гроші, вони повертали з отриманням зарплати. Тільки от мене напружувало те, що вони з зятем постійно живуть в боргах.

Я вже намагалася поговорити з донькою на цей рахунок, але у неї з зятем одна звивина в голові на двох. В одне вухо увійшло, в інше вийшло; і на наступний місяць вона знову біжить до нас за допомогою. А потім донька заявила, що вагітна. Вона пішла з роботи і стала сидіти вдома, готується до майбутнього материнства. Доходи сім’ї зменшилися вдвічі, і ми подумали, що тепер вони стануть дбайливіше ставитися до грошей.

Все ж, потрібно купити багато всього для дитини. Але вони не стали витрачатися на ліжечко з коляскою: все це купили ми зі сватами. Після народження дитини вони продовжували тягнути гроші з нас і з батьків зятя. Одного разу сталося нещастя — у свата серце зупинилося. Сторона зятя більше не могла допомагати фінансово родині Олі, та й ми з чоловіком багатшими не стали.

Тому я прямо сказала доньці, нехай дає дитину свасі, як раз і вона відвернеться, а сама виходить на роботу. Ми більше гроші давати не будемо. Оля послухала мене, стала привозити дитину, сама влаштувалася на роботу. Але під кінець місяця знову прийшла гроші просити, ми з чоловіком відмовили. Вже дорослі люди, нехай самі думають, як свій бюджет розподіляти.

КІНЕЦЬ.