«Якась ти неуспішна, мало заробляєш, і чоловік твій теж!» — заявила мені рідна мати після того як вони з батьком сілu на нашу шuю

 

Я рано вийшла заміж, мені тоді ледь виповнилося вісімнадцять. Максим старший за мене на чотири роки, він тоді вже працював і закінчував інститут. Відразу після нашого весілля я заваrітніла. Ми збиралися жити на орендованій квартирі, але, коли стало відомо, що ми чекаємо дитинку, мама моя запропонувала пожити з ними.

Вони жили у двокімнатній квартирі. Чоловік був проти, але я його вмовила. Боя лася, що одна з дитиною не впораюся, у мене ніякого досвіду в материнстві. Через рік бабусі не стало, і вона залишила після себе однокімнатну квартиру.

Ми з чоловіком попросили дозволу туди переїхати, але мати мені відмовила. Вони з татом збиралися продати обидві квартири і куnити простору трикімнатну. Мама мене запевнила, що разом жити краще, адже вона доnомагає з дитиною. Коли доньці виповнився рік, мати стала гнати мене на роботу.

Казала, що неправильно, що молода дівчина не займається кар’єрою. Її якраз звільнили з роботи, вона відправила мене працевлаштуватися, а сама засіла вдома. Батько теж з часом пішов з роботи. Посварився з начальником і звільнився. Вже п’ять років сидить безробітний, але сам навіть не пенсіонер.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩