«Але ж дітu можуть х0 рuмu народuтuся, вам краще залишити цю затію!»- ось як відреагувала свекруха, коли дізналася, що невістка ваrітна

 

Сьогодні Ірина відпросилася з роботи раніше, що було рідкістю для неї, але привід був більш ніж вартим. Її син планував того дня познайомити її з майбутньою невісткою. Ірина швидко повернулася додому, накрила стіл і пішла рвати зі свого садка пару квітів, як раптом біля будинку припаркувалася машина, з якої, несподівано для Ірини вийшли не тільки син зі своєю дівчиною, а відразу і майбутні свати. Привітавшись, Ірина міцно обійняла дівчину і запросила гостей в будинок, де їх чекав розкішний стіл з різними стравами.

Ірина відвела сина в кухню і почала допитувати, чому це він не попередив, що свати приїдуть, але син її заспокоїв, сказав, що цей день вона запам’ятає надовго і відвів маму в зал, щоб вимовити тост. Тоді Костя і повідомив всім, що вони з Ніною збираються одружитися вже через місяць, а причиною їх поспіху стало те, що Ніна була ваrітна. Батьки Ніни були неймовірно раді цій новині, але ось Ірину дещо стурбувало . Після відходу сватів, Ірина вирішила серйозно поговорити з парою.

А вся справа в тому, що Ірина дізналася, що тітка Ніни хво ра жінка, і хво роба ця передається у спадок, а ще Ірина не забула згадати, що Ніна ще зовсім юна, і їй ще рано народжувати. У цих словах, Ніна почула, що вона не впорається з роллю матері, а дитина народитися хво рою. Напридумала дівчина собі nроблем і образилася на свекруху, але ж та просто хотіла поділитися своїми переживаннями.

На щастя для всіх, дитина наро дилася абсолютно здо ровою, і Ірина, щоб загладити свою провину, допомагала Ніні у всіх домашніх справах, часто сиділа з онуком, щоб молода матуся могла відпочити, і незабаром Ірина стала крім головної помічниці, ще й кращою подругою Ніни, а це у відносинах невістки і свекрухи — досягнення.

КІНЕЦЬ.