Я жuву поруч із королевою економії: моя сусідка жер твувала всім, зате здійснuла свою мрію.

Моя сусідка Алла – дуже цікава жінка. Її можна називати королевою економії. Вона розраховує кожен свій крок. Відкладає кожну копійку і майже не витрачається, щоб нагромадити певну суму. Алла вміє смачно готувати. Але тут вона також заощаджує. Вирощує на дачі фрукти та овочі, заготовляє консерви.

Не лише огірки, а цілий обід. Овочі з крупами, салати, закуски. Кур тримає, яйця збирає. Їй вистачає цього на кілька місяців. Наприклад, якщо хочеться яблук чи груш, вона не піде у магазин. Алла піде на кінець вулиці, де є приватні будинки. Знайде якусь занедбану дачу та почне збирати цілий пакет смачних фруктів.

Бульйон Алла готує з кісточок від м’яса, яке вона їла кілька днів тому. Говорила, що так виходить наваристо і дуже смачно. Я не пробувала. Одяг чи косметику теж не купує. Бере на сміттєзвалищі те, що люди залишають. Мірить, підбирає та забирає собі. До магазинів майже не ходить.

Купує іноді борошно, курку та моркву. Поділяє на кілька частин і розтягує на кілька тижнів. Стрижеться сусідка теж сама. Чоловік Люби спочатку був проти такої економії, а потім надихнувся її прикладом. Вони разом проводять вечори біля комп’ютера та перечитують усі оголошення з підписом «віддам безкоштовно».

Вони майже завжди темно, економлять на електриці. Вони працюють дуже багато. Я не розуміла, навіщо їм стільки грошей, якщо вони живуть у злиднях? Алла зізналася, що весь цей час вони збирали гроші на квартиру та ремонт. Сусіди покликали на новосілля.

Я була шокована, коли побачила шикарну квартиру в центрі столиці. Вони жертвували всім заради виконання мрії. Спочатку було незвично, бо режим економії встиг увійти до звички. Але тепер сім’я жила «на широку ногу», купували все, що хотіли. Алла світилася від щастя . А ви б змогли так ?

КІНЕЦЬ