Я заявила моїй доньці, що вона зі своєю сім’єю – небажані гості у моєму домі, особливо на Великдень. Адже в мене причина на це була дуже ваrомою

 

Я свою доньку вже давно попередила, що вся її сім’я: і діти та чоловік – для мене небажані гості. Справа в тому, що 5 років тому донька розлу чилася зі своїм чоловіком. Вірніше сказати, не вона розлу чилася, а чоловік з нею розлучився, залишивши 2 дітей у себе.

Поки колишній чоловік моєї доньки, Володя, працювала 12 годин на день, щоб його сім’я ні чого не потребувала, донька крутила інтрижkи на боці з якимсь чоловіком і навіть примудрялася в цей час залишати дітей одних вдома.

Дізнавшись про це, Вова подав розлу чення. Діти лишилися з ним. На Великдень я збираюся пекти куличі та накупити смакоти своїм онукам та улюбленому зятю. Вони, на жаль, живуть в іншому місті, тому ми бачимося не так часто, як хотілося б, але кожен їхній приїзд для мене свято, до якого я величезним задоволенням починаю готуватися за два дні як мінімум.

Вова намагається замінити онукам обох батьків, але як ви можете здогадатися, у нього це поrано виходить, тому що мама є мама, її не заміниш.

Нещодавно у доньки з її другим чоловіком народилася спільна дитина. Вона подумала, що дитина якось вплине на мою думку, як і думала, якщо вона розпишеться з другим чоловіком і я розтану. Поми лялася. Я сказала їй, що якщо вона захоче, то може зазирнути до мене.

Але тільки вона і тільки не на Великдень! Її сім’ю я в гості не чекаю. На Великдень я чекаю тільки улюбленого зятя та своїх 2 єдиних та гаряче улюблених онуків. Інших рідних я не маю.

КІНЕЦЬ.