Я з’ясувала, що чоловік мені зрад жує, але коли він сказав причину, я просто дар мовu втратuла. Виявилося…

 

Це історія про мій шлюб. Ні, я ніколи не була ревнивою дружиною, просто, жінки мене зрозуміють. Чуйка моя мене ніколи не підводить. Відчувала я. Я останній місяць не вилазила з телефону свого чоловіка. Студіювала його соціальні мережі.

Там все ідеально! Все чисто, ніхто йому не пише, ну я про дівчат. Все дійшло до моєї параної. Я стала пред’являти йому абсолютно за кожну дрібницю починаючи від його соціальних мереж, закінчуючи його приходом додому, не в точний час.

Він навіть мене один раз помітив, коли я лазила в його телефоні, поки він був в душі. Вийшов такий, а я з його телефоном, ось, що мені потрібно було говорити? — Я, просто, час дивилася. — нічого розумнішого я не придумала тоді. І через місяць, коли я в черговий раз відкрила його телефон, йому прийшло смс: «Котик, Я сумую! Коли Побачимося?».

І ось тут я зрозуміла, що чуйка то моя не підвела мене. — Котик, йди тобі тут з ремонту пишуть, кажуть, що сумують. — Це ти винна. Запилила мене своїми ревнощами. Ось мене і дістали такі відносини. Я втомився від конфліkтів. Знайшов собі нормальну, яка мене не пиляє.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩