Коли колега покликала нас на їх дачу на шашлики, я не побачила тут підступу, але приходячи на місце, я усвідомила як же помилялася

 

У нас на роботі нова співробітниця. Порядна і чуйна жінка. Вона мені подзвонила в п’ятницю ввечері. — Здрастуй, Ганнуся. Як справи? — Йдуть потихеньку. А у тебе як? — Та так само. Є плани на неділю? — Відпочинок в домашній обстановці. — Звучить без оптимізму. Пропоную дещо веселіше. Як ти дивишся на відпочинок на природі? Поїдемо на дачу. Шашликів поїмо. На природі, поки дощі не затягнули, відпочинемо.

Там така краса. Ліс, свіже повітря та інші принади заміського життя. — Та я тільки «за»! Дякую за пропозицію. — Значить, домовилися. Готуйте м’ясо і заїжджайте за нами в неділю з ранку. У суботу я придбала кілограма три свинини, замаринувала. До м’яса купила зелень, кілька листів лаваша, пляшку хорошого вина і тортик на десерт. Думала досить, адже вони теж їжі захоплять. У неділю, з ранку, ми з чоловіком і дитиною під’їхали до будинку колеги.

Вони нас вже чекали на вулиці-чоловік з дружиною і двоє дітей. Мене трохи здивувала відсутність у них сумок з провізією, але подумала, що у них вже все необхідне знаходиться на дачі. Приїхали. Дійсно чудове місце. Маленький будиночок стояв прямо під соснами.

Красиво і затишно. Посеред двору мангал і стіл з лавками. Все під навісом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩