Я влаштувала сkандал. Зібрала весь брудний посуд із білизною і віднесла до кімнати сина та невістки. Сказала синові, щоб вони зібрали речі і поїхали.

 

З чоловіком Ася розлучилася, коли Сашкові було три роки. Тоді жінка повністю присвятила себе синові. Зайнялася його вихованням та освітою. Після навчання його забрали до армії.

Коли Сашко повернувся з армії, він лише гуляв із друзями, ходив на рибалку. А потім раптом почав шукати собі роботу.

Виявилося, що у Сашка є дівчина , і вона вагітна. Він вирішив на ній одружитися. Ася намаrалася відмовити сина від цього. Але безрезультатно.

За тиждень зіграли весілля. Пройшло все жахливо. Надя була із багатодітної сім’ї, батьки її любили випити. На весіллі родичі з боку Наді напилися та вчинили бійку.Після весілля молодята стали жити у батьків Наді.

Але довго там не витримали. Було дуже галасливо і мало місця. Потім народ илася дитина. Сашко просив у матері дозволу, переїхати до неї додому.

Буквально через місяць життя Асі перетворилося на жах. Вона любила чистоту та порядок. А тут, щодня у квартирі бруд, гора немитого посуду та купа прання. Спочатку Ася сама все прибирала, мила та прала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩