Виявилося, що він одружений та має двох доньок та сина. Чомусь Еля впевнена, що він – чоловік її мрії. Вона стверджує: закохалася у нього по вуха!

 

Вже рік, як я живу без соціальних мереж.

Живу спокійно і щасливо. Свій смартфон я використовую лише для того, щоб зателефонувати комусь. Інколи я можу відшукати в інтернеті інформацію, що мене цікавить.

Хоч раніше я марила соціальними мережами! Я була зареєстрована майже скрізь. Щогодини переглядала свої профілі, поширювала всілякі дурниці та свої фото. А потім чекала, коли хтось мені поставить вподобайки. Раділа тому, як мала дитина.

Чи то я подорослішала, чи прийшла якесь прозріння, але я зрозуміла, що все  це – порожня витрата часу.

Люди, захоплені віртуальним світом, просто не помічають життя навколо. Я видалила усі свої профілі. І  вирішила, що більше не зайду в жодну соціальну мережу.

Проте моя найкраща подруга Еля зовсім іншої думки. Вона в Інстаграмі збентежено відшуковує підписчиків, робить та поширює свої світлини, переглядає кількість вподобайок. Не доведи Господи, їх буде менше, ніж вона бажала! Тоді у неї розпочинається стрес.

Місяць тому один впливовий бізнесмен поставив вподобайку під її фото. Вона зайшла на його сторінку, перечитала про нього інформацію. Виявилося, що він одружений та має двох доньок та сина.  

Чомусь Еля впевнена, що він – чоловік її мрії. Вона стверджує: закохалася у нього по вуха! Він, звичайно, симпатичний. Але ж у нього є сім’я! Та моя подруга і чути нічого не хоче.

Вона щохвилини гортає телефон та дивиться, чи не поставив він їй ту кляту вподобайку? Еля бачить, що її сторінку він переглядав. Та знову на жодне фото не відреагував.

Я заспокоювала подругу, намагалася відмовити від її примарних ідей. Та все марно!

Недавно той чоловік знову вподобав фото, де зображена напівоголена Еля. Подруга вирішила взяти все у свої руки. Вона написала йому в месенджері, що бажає познайомитися ближче.

Не розумію, чому вона досі не може збагнути: ті вподобайки нічого не означають і не дають приводу для подальшого розвитку стосунків?

Звичайно, віртуальний бізнесмен не відповів їй. У подруги була справжня істерика! Тепер вона щодня телефонує мені і скаржиться, що чоловіки – ненависні їй, що вони підлі. «Як же так, він же моє фото вподобав?» – плаче Еля.

Чому люди не розуміють, що це лише віртуальне життя? Що воно може зовсім не означати те, що відбувається насправді?

З одного боку, смішно, а з іншого – дуже сумно. Люди зовсім перестала жити в реальності. Але ж у соціальних мережах ми не такі, як є.

Зробили макіяж, одягнули модний одяг, знайшли гарну локацію – і все… у мережі ти зірка! Та у реальному житті, якщо ти нічого не досяг, то у тебе нічого і немає.

Прикро, що більшість зовсім не усвідомлюють цього. Та зніміть же ті окуляри! Живіть, радійте кожній подарованій хвилині!

КІНЕЦЬ.