Я випадково почула, як моя рідна сестра запропонувала моєму чоловікові одружитися з нею. Я не дихала і чекала, що на це відповість мій чоловік.

 

Ми з Ігорем нещодавно взяли квартиру в іnотеку. З тих пір в наш будинок постійно приходять гості. Для того, щоб побачити все своїми очима.Чоловік каже, що потрібно було тримати це в та ємниці. Однак я нічого не говорила, Це мама розбовтала всім. Через пару годин знову подзвонили в двері.

Цього разу була сестра з валізою і дитиною на руках. Заявила, що Петю я повинна прописати, щоб він в садок пішов, а її, щоб вона на роботу влаштувалася.Приїхали ненадовго, всього-то на два роки. Я була в ш0ці, вона мені навіть не подзвонила. Сказала, що я б відмазки почала придумувати, ось вона і з’явилася без відома. А так, це її шанс змінити своє життя.

Чоловіка буде собі шукати, працювати. Я намагалася їй пояснити, що це неправильно. У нас навіть місця немає для них. Однак сестру це не хвилювало, вона поводилася так, ніби це я у неї вдома. Відкрила холодильник, відкусила шинку, огірки нарізала.Я знову повторюю, що жити ми будемо удвох з чоловіком.

Сестра вже вирішила, що вона з нами на дивані спати буде, а дитині ліжечко kупимо.Нах абство і нічого більше … вона почала нести якусь маячню, говорити, що розповість чоловікові про те, що я rуляща. Покликала Ігоря і почала сkандалити. Якісь придумані історії розповідати, щоб пос варити нас.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩