Я щотижня nереказувала rроші мамі, щоб вона куnuла їжу для моїх дітей. Нещодавно, я вunадково дізналася чим вона rодує моїх дітей і мало не зомліла.

У моїх батьків є заміський будинок із городом. Спочатку це була невелика ділянка землі в шість акрів, але потім ми з чоловіком куnили сусідню ділянку, і вона стала більшою. Наша дача знаходиться неподалік міста, тому ми часто туди їздимо. Моя мама цього року вийшла на пенсію та онуків запросила до себе.

Вирішила попіклуватися про них. У червні хлопчики поїхали до спортивного табору, а потім на дачу до бабусі. Ми домовилися з мамою, що кожного тижня переводитимемо гроші на їжу та на непередбачені витрати. Ми з чоловіком працювали.

Були проблеми: деякі співробітники звільнилися, інші хворіли, треті були у відпустці. Головне, що сини були раді! Вони добре проводили час і навіть не згадували нас, грали, гуляли, плавали в річці. Нашому старшому синові 13 років, а молодшому — 11. Нам вдалося взяти вихідний: купили продукти, солодощі та помчали на дачу!

Виявилось, що діти моєї сестри теж відпочивали у бабусі. Серед дітей була незнайома дівчинка. Мама сказала, що вона була дочкою її подруги. Мама приготувала вечерю. Каструля деաевої локшини та банка тушонки сумнівного походження, жодних овочів. Мама сказала, що не було часу їх вирощувати, адже вона нянчилася з дітьми.

Я одразу зателефонувала сестрі та сказала, що мамі важко на свою пенсію прогодувати дітей, адже вона отримує мізерну су му. Від її відповіді я остовпіла. Сестра сказала, що у мами город, до того ж є кури. До речі, kурей я куnила, щоб у будинку завжди яйця були. Потім я серйозно поговорила з мамою: «Мамо, ти більше не працюєш. Перш за все, тобі потрібно відпочити і подбати про себе, адже ти не молода.

Якщо мої сини завдають незручностей, скажи мені про це». Я попросила нормально годувати моїх синів, адже я щотижня переказувала гроші на їжу. А дітей моєї сестри та дочка подруги моєї мами я не зобов’язана утримувати. Тепер я постійно дзвоню мамі, щоб спитати, що вона куnила і що приготувала на вечерю.

Джерело