Я просто ахнула, коли побачила, чим мого брата rодує його дружина.

 

Брат повідомив, що приїжджає. Я зраділа. Майже три роки не бачилися. Приїхав з дружиною. Вони не розписувалися, але живуть разом. Ми не знайомі з нею, пару раз говорили по телефону. Я накрила стіл. Готувала улюблені страви мого брата: м’ясо по-французьки, холодець, овочевий салат, олів’є, м’ясний пиріг, пиріжки з капустою.

Спекла навіть торт. Купила свіжі фрукти, помідори, огірочки. Дістала з бару пляшку французького вина і коньяк. Одним словом, накрила святковий стіл. Приїзд брата-теж свято.

В останній раз він був у мене в гостях два роки тому. Вони приїхали ввечері; ми сіли, поговорили, а потім я запросила їх до столу. Але раптом дружина брата заявила, що страви жирні, салати з майонезом, торт з кремом. Вони пили тільки мінеральну воду. Брат дивився на їжу голодними очима, але мовчав. Я не розуміла, чому мій брат підкорявся цій жінці. Він не страж дав зайвою вагою. Завжди любив смачно поїсти.

Більш того, вона дістала з сумки якісь хлібці, і вони стали їсти. Я не витримала і запитала, чим вони харчуються взагалі, що вони їдять. Невістка здивовано подивилася на мене і різко відповіла, що вони дотримуються спеціальної дієти, їдять тільки здорову їжу, не хочуть труїтися.

Я згадала першу дружину брата. Вона була хорошою господинею, смачно готувала. Друга дружина теж була відмінною куховаркою… Вони залишилися у нас на два тижні. Мене здивувало те, що брат підтримує її. Але через два місяці я дізналася, що брат розлу чився з нею. Ця особа дізналася, що брат харчується в кафе і влаштувала сkандал.

Він зібрав її речі і виставив її за двері. Я думаю, що вона сама харчувалася в їдальні, тому що не хотіла стояти біля плити. Якщо чесно, я рада за свого брата; тепер точно знаю, що не голодує. Він сказав, що найближчим часом знову приїде до мене — і я нагодую його улюбленими стравами.

КІНЕЦЬ.