Я просто ахнула, коли побачила, чим мого брата rодує його дружина.

 

Брат повідомив, що приїжджає. Я зраділа. Майже три роки не бачилися. Приїхав з дружиною. Вони не розписувалися, але живуть разом. Ми не знайомі з нею, пару раз говорили по телефону. Я накрила стіл. Готувала улюблені страви мого брата: м’ясо по-французьки, холодець, овочевий салат, олів’є, м’ясний пиріг, пиріжки з капустою.

Спекла навіть торт. Купила свіжі фрукти, помідори, огірочки. Дістала з бару пляшку французького вина і коньяк. Одним словом, накрила святковий стіл. Приїзд брата-теж свято.

В останній раз він був у мене в гостях два роки тому. Вони приїхали ввечері; ми сіли, поговорили, а потім я запросила їх до столу. Але раптом дружина брата заявила, що страви жирні, салати з майонезом, торт з кремом. Вони пили тільки мінеральну воду. Брат дивився на їжу голодними очима, але мовчав. Я не розуміла, чому мій брат підкорявся цій жінці. Він не страж дав зайвою вагою. Завжди любив смачно поїсти.

Більш того, вона дістала з сумки якісь хлібці, і вони стали їсти. Я не витримала і запитала, чим вони харчуються взагалі, що вони їдять. Невістка здивовано подивилася на мене і різко відповіла, що вони дотримуються спеціальної дієти, їдять тільки здорову їжу, не хочуть труїтися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩