Я прокинулася від того, що мій чоловік з кимось пере_шіптувався по телефону. Відразу стало зрозуміло, що він розмовляв з koханкою

“Та що ти, любенька… Вона так стомлюється, що спить міцно. Я впевнений, що не почує нашу розмову!” – прокинулася я від цих слів.

Мій чоловік Олег з кимось перешіптувався по телефону у коридорі. Мені було добре чути цю розмову, тому я вирішила зробити вигляд, що сплю. У темряві, скрізь світло вуличних ліхтарів, що пробивалося через вікно, я бачила, що Олег поглядає на мене. Тому вирішила затаїти подих і прикинутися сплячою. Треба було почути з ким і про що він розмовляє.

“Так, зіронько моя… Я теж тебе палко кохаю… Однак, вибач, та завтра приїхати не зможу. Моя вдома і запланувала сімейний відпочинок на дачі. Тож ніяк… Ти ж знаєш, що я не можу поки що покинути їх. Син ще потребує батьківської турботи і піклування. Малий він ще. Трішки почекай… Підросте – і я буду з тобою проводити всі дні і ночі!” – говорив Олег.

Сумнівів вже не було. Це була розмова з коханкою! Як же він міг?! Я ж жила заради нього і дитини! Як же мені хотілося у той момент піднятися та вихопити у нього слухавку, щоб почути голос тої жінки, на яку він мене проміняв!!! Та я мала бути мудрою, тому стримувалася… Чому я раніше не помічала, що він має коханку?

Олег закінчив розмову та стрибнув у наше подружнє ліжко. Тихо обійняв мене… Який же мерзотник! Мені хотілося ще тоді дати йому ляпаса за його зраду. Я навіть не розумію, чому стрималася. Однак знала, що треба було впіймати чоловіка на гарячому. Нагода випала через декілька днів.

Я сказала Олегу, що їду з сином на дачу з ночівлею, та цього не зробила насправді. Пересиділа декілька годин у подруги, залишила дитину з нею і поїхала додому.

Я очікувала те побачити. Відімкнула двері і ще на порозі зрозуміла, що чоловік вдома не сам. Зайшла до спальні і все побачила на власні очі. Думала, що видряпаю тій негідниці очі та вирву волосся. Видно було, що його коханка злякалася. Вона вскочила з ліжка, намагаючись щось пояснити мені. Та нащо мені ті виправдовування?

Потім коханка тікала з моєї квартири у спідній білизні, захопивши свої речі. Вона думала, що я у стані афекту вб’ю її. А чоловік взагалі не знав, як реагувати. Він знав мій складний характер. Олег знав, що зради я не пробачу, адже попереджувала його про це ще до весілля.

Я наказала Олегу зібрати свої речі і вимітатися геть з моєї квартири. Пробачення не буде… Ніколи… Нізащо…

КІНЕЦЬ.