Я працювала кондуктором на автобусі досить довго. Але ще нікoли не бачuла вагітну жінку з таким животом! Здається, вона недoбре почувала себе!

Я досить тривалий час працюю кондуктором в автобусі. Трапилася зі мною цікава історія на моїй роботі.

Пам’ятаю, що день був дуже важким. Того разу багато пенсіонерів поверталися у місто із села. Автобус був забитим. Молоді було зовсім мало – двоє осіб, всі інші пасажири були літнього віку.

А потім на зупинці в кінці села, там, де найбільше дач зосереджувалося, зайшла приваблива вагітна дівчина. Вона була вагітною. Але за все своє життя я ніколи не бачила такого округленого живота, як  був у неї! Мені здалося, що вона виношувала не двох чи трьох, а чотирьох чи п’ятьох дітей! Крім того, було видно, що молода дівчина почувалася недобре. Я думала, що у неї пологи почнуться прямо у салоні автобуса!

Я відразу попросила пасажирів поступитися жінці місцем. Це зробив хлопець-підліток. Дівчина повільно присіла на сидіння, тримаючись за животика.

– У Вас, напевно, не одна дитинка буде? – запитала я.

– Так, двійню чекаємо. А ще й багатоводдя діагностували. Через те такий у мене живіт великий! Ми лише у січні придбали з чоловіком будиночок у цьому селі. Давно мріяли про це. А потім мій Леонід поїхав захищати країну. Не знали ми тоді, що я вагітна. Я сама залишилася. Батьків у нас з Леонідом немає. Тому доводиться все самій робити. А сьогодні відчула, що боляче мені. Вирішила відразу до пологового будинку їхати. – розповідала незнайомка.

– Чому ж ви не зателефонували до швидкої?

– У мене телефон сьогодні зламався. Все в один день! Уявляєте?! – щебетала вагітна.

Я попросила водія зупинити автобус біля пологового будинку. А наступного дня пішла до відділення, де повинна бути моя пасажирка. Виявилося, що Алла народила двійнят.

Я щодня носила дівчині продукти до її виписки. Вона ж мені у доньки годиться! Також я допомогла їй повернутися додому з лікарні. А нещодавно приїхав чоловік Алли. І вона тепер дуже щаслива.

КІНЕЦЬ.