Я почала часто помічати, що чоловік уночі розмовляє телефоном, і вже почала думати, що він має коханку. Але коли побачила, що він розмовляє з мамою, не повірила своїм очам.

 

Ця історія про одну молоду дівчину, яка вже три роки була заміжня за своєю коханою людиною. Відносини між ними були чудовими.

Але чоловік мав мати, яка не давала спокою цій родині. Усі питання, пов’язані з ними, вирішувала вона, давала поради, хоча її ніхто про це не просив.

У сина була алергія на свинину, і невістка дуже добре знала про це. Вона завжди купувала курку, тому що чоловік її, до того ж, дуже її любив.Вранці вона займалася домашніми справами, але свекруха цього не цінувала. Їй завжди було малоСвекруха вважала її недостойною для свого сина, тому що чоловікові потрібна дружина, яка чимось схожа на матір.

Вона маніпулювала своїм сином. Одного вечора вона зателефонувала синові і сказала, що хоче помити новорічні іграшки. Хто взагалі миє новорічні іграшки?

Чоловік, стомлений, після роботи заїхав до мами та допоміг із іграшками. Невже він не міг хоча б один раз у житті відмовити матері? Він розумів, що власна мати користується ним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩