Я почала часто помічати, що чоловік уночі розмовляє телефоном, і вже почала думати, що він має коханку. Але коли побачила, що він розмовляє з мамою, не повірила своїм очам.

Ця історія про одну молоду дівчину, яка вже три роки була заміжня за своєю коханою людиною. Відносини між ними були чудовими.

Але чоловік мав мати, яка не давала спокою цій родині. Усі питання, пов’язані з ними, вирішувала вона, давала поради, хоча її ніхто про це не просив.

У сина була алергія на свинину, і невістка дуже добре знала про це. Вона завжди купувала курку, тому що чоловік її, до того ж, дуже її любив.Вранці вона займалася домашніми справами, але свекруха цього не цінувала. Їй завжди було малоСвекруха вважала її недостойною для свого сина, тому що чоловікові потрібна дружина, яка чимось схожа на матір.

Вона маніпулювала своїм сином. Одного вечора вона зателефонувала синові і сказала, що хоче помити новорічні іграшки. Хто взагалі миє новорічні іграшки?

Чоловік, стомлений, після роботи заїхав до мами та допоміг із іграшками. Невже він не міг хоча б один раз у житті відмовити матері? Він розумів, що власна мати користується ним.

Ця жінка не давала спокою, дзвонила ночами і розповідала про своїх подруг. Кого це взагалі цікавило?На святах її присутність була обов’язковою. Вона не любила суші та піцу, тому їх не мало бути на столі. Егоїстична людина.

На роботі невістка дізналася, що у її колеги трапилося нещастя. Вона була хвора та потрапила до лікарні на тривалий термін.Колега мала маленьку дівчинку.Вони були бідною родиною і не мали інших родичів. З колегою вона була близькою і вирішила стати тимчасовим опікуном дівчинки.

Чоловік схвалив рішення, але свекруха поки що нічого не знала. За кілька днів ця жінка дізналася про все і закотила скандал. Вона казала, що син не має права заводити дітей, доки вона жива. Мовляв, він має думати тільки про матір. Дурдом…

Джерело