Нещодавно моєму чоловікові зателефонувала сестра, сказала, що збираються відзначити ювілей їхнього батька. Вuмаrала скuнутu nевну суму для nодарунка. Чоловік відмовuвся, так як у нас не було так баrато rрошей. Через rодuну зателефонувала свекруха

 

Я ніяк не очікувала того, що моя свекруха влаштує нам таке, що призведе до повного припинення спілкування. Тільки познайомившись з батьками чоловіка, я подумала, що вони цілком адекватні люди. Спочатку все ніби йшло добре, вони нас не турбували: крім нас у них ще були дочка і син, з ними вони зустрічалися частіше.

Якщо чесно, ми збиралися тільки по святах, і дзвонили один одному приблизно також. І ось, кілька днів тому зателефонувала моєму чоловікові його рідна сестра, сказала, що збираються відсвяткувати ювілей їхнього батька, якому виповнюється 60 років.

Ми, якщо чесно, дуже зраділи, бо так давно не збиралися разом. Зовиця моя сказала, що вона подзвонила, щоб повідомити, мовляв, кожен з нас повинен скинутися на певну суму, щоб купити подарунок. Мій чоловік відповів, що така сума просто величезна; якщо б вони заздалегідь сказали, то може бути і накопичили.

Сестра нічого не сказала, кинула трубку. Через годину після цього, подзвонила свекруха, яка сказала, що знає, що ми відмовляємося скидатися на подарунок. Мій чоловік нагадав мамі, що у нас будинок і машина взяті в кредит, і ця сума для нас непосильна.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩