Я не була проти, коли чоловік повідомив, що він вирішив взяти свою дочку жити до нас. Але не минуло й місяця, як я зрозуміла, що зробила дуже велику nомилkу

 

Ми з Дмитром разом вже три роки. Для нього це другий шлюб. Від першої дружини у нього є молодша дочка, якій чотири роки, і старша дочка, якій вісімнадцять років. У нас спільних дітей немає. Його колишня дружина з області, Діма раніше там жив, а після розлу чення переїхав до столиці.

Ми тут разом живемо. Діма про своїх дітей піклується, платить аліменти справно і цікавиться їхнім життям. Цього року його старша дочка вступила до університету в столиці.

Щоб не витрачати занадто багато грошей на знімне житло, Діма вирішив взяти доньку жити до нас. Я була не проти: зрештою, вона його рідна дочка. Тільки відносини з нею якось не склалися. Я намагалася з нею бути доброзичливою, але вона якось не налаштована на спілкування, вважає за краще сидіти в своїй кімнаті.

Справа в тому, що у нас з чоловіком є одна традиція. Комусь може це здатися дивним, але для нас це вже давно стало природним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩