Я дуже раділа, що моя молодша сестра приїжджає в гості. Та вся ейфорія зникла, коли я запідозрила надто високу спорідненість Даші із моїм чоловіком.

Мою молодшу сестру звуть Дарина і нещодавно вона приїхала до мене в гості. Востаннє я бачила її років два тому, а зараз їй вісімнадцять і я просто не впізнаю сестричку. От справді. Такою красунею стала. Пухленькі щічки замінились скулами. Зараз вона приїхала до мене на тиждень, а я пообіцяла, що покажу всі видатні місця міста, буду розважати.

Та склалося так, що саме на цей тиждень навалилась купа роботи. Я не те, щоб раніше звільнитися, навіть вчасно прийти додому не могла. Тому забрати Дашу з вокзалу і провезти містом я доручила чоловіку. Мій Саша завжди був комунікабельною людиною, тому я не переживала, що їм буде складно разом.

Ввечері, коли я повернулась, то чоловік із сестрою навіть не звернули на мене увагу. Я була рада, що вони поладили, та не знала, як реагувати на таку швидку і тісну спорідненість.

На наступний день ми з Даринкою зібрались сходити в моє улюблене кафе, та тільки ми проговорили плани, до мене зателефонував керівник і повідомив, що завтра мушу прибігти і доробити презентацію нашого проєкту. Тому коханий запропонував самостійно завести мою сестру в кафе, щоправда, ввечері після роботи. Вони пробули там до десятої вечора, а коли ми прийшли, то навіть у дверях продовжували про щось щебетати.

І вже на третій день така спорідненість почала мене тривожити. Даша явно стала ставитися до мого коханого не як до родича, а як до потенційного кавалера. Мені соромно зізнатися, та на наступний день я вирішила прослідкувати за тією парочкою. Вони йшли в театр і знову ж таки постійно про щось говорили, моя сестра голосно сміялась, а Сашко підморгував.

На наступний день я помітила, що при перегляді фільму, вони гладили руки один одного. А коли побачили, що я наближаюсь, сіпнулись і відстрибнули в різні сторони дивану. Та я все помітила, мене не обманеш.

Насправді, оцих деталей мало і я просто не знаю, що мені робити. Можливо, треба було поговорити з ними про це. А, можливо, це лише мої дурні здогадки. Я вирішила, що пора вияснити все ретельно, тому написала заяву про відпустку за свій рахунок. Зараз ходжу, до всього придивляюсь, а потім уявляю, як я виглядаю збоку, коли веду себе як божевільна шпигунка.

Зараз мені хочеться лише одного – щоб Дарина зібрала свої речі і поїхала додому. Напевно, вияснити правду мені так і не вдасться, та тепер точно буду більше часу приділяти чоловікові, аби він не заглядав на чужі спідниці.

КІНЕЦЬ.