Богдана довго не могла зрозуміти, у чому причина її nроблем з ваrітністю. Та потім свекруха розкрuла всі карти.

Богдана прожила в шлюбі з Романом близько п’яти років, та за цей час пара так і не змогла завести діток. Дівчина вийшла заміж по закінченню університету, у двадцять три роки. І вже за декілька місяців після весілля дізналась, що носить під серцем дитину.

Та сталась трагедія, яку досі всі в родині не згадують без сліз на очах. Дана втратила дитину. І от минали роки, а про планування дітей подружжя боялось навіть починати розмову.

Два роки і дівчина знову вагітна. І знову виносити дитину не вдалося. Цей стрес відзначився на вазі Богдани, вона постійно корила себе, що не може дати чоловікові нормальну сім’ю. Тому жінка звернулась до лікарів, на що вони відповіли позитивним результатом. Нібито все добре, ніяких відхилень немає.

Коли Богдана знову побачила на тесті дві смужки, то вирішила, що на цей раз не буде такою необачною. Вона перестала совати тяжкі пакети. Та і легкі про всяк випадок не підіймала. Тоді повністю змінила свій раціон, лише здорова їжа. Та не минуло і декількох тижнів, як знов стався викидень.

Сил переживати це далі просто не залишалося. Богдана ніколи не думала, що піде на такі міри, та все ж вирішила звернутися до ворожки. Моя свекруха довго мовчала, та,  побачивши всю біду, розповіла.

– Колись моя подруга завагітніла від одного хлопця із нашої компанії. Та так склалося, що мені він подобався теж. Він не звертав на мене увагу, а потім також закохався. Ми стали таємно зустрічатися. А подружка, коли дізналась про подвійну зраду, то втратила дитину. Тоді вона крикнула мені, що колись я ще відчую страшну помсту на своїх дітях чи внуках.

Богдана хоч і не вірила у такі штуки, та все ж провела пряму паралель і зрозуміла, що всі проблеми криються у тій давній історії. Вона мирилась із думкою, що ніколи не зможе народити, а потім покинула Рому і пішла до іншого.

Через півтора роки у них з’явилась донечка. І, напевно, Дана знайшла те, що шукала. А от Роману ніколи не пізнати щастя від батьківства.

КІНЕЦЬ.