Я була вражена, коли донька відмовилася від свого сина заради нових стосунків. Але я зробила все, щоб захистити свого онука, насамперед від його матері.

Я була вражена, коли донька відмовилася від свого сина заради нових стосунків. Але я зробила все, щоб захистити свого онука, насамперед від його матері.

Моя донька, Соня, багато років тому приголомшила мене своїм рішенням віддати свою дитину, Максима, на усиновлення – рухома злістю до колишнього чоловіка і бажанням розпочати життя наново з людиною, яка не хотіла виховувати чужу дитину.

Після довгих умовлянь вона передала Максима мені, наполягаючи на тому, що не змінить свого рішення.

Згодом стало зрозуміло, що на її рішення справді вплинула відмова її нового партнера прийняти Максима.

Тим часом я міркувала про своє життя, проводячи паралелі зі своїм минулим вибором: я пішла від чоловіка, переживши поневіряння та невиконані ним обіцянки.

Минули роки, і Соня, яка тепер удруге вийшла заміж і народила ще одну дитину, віддалилася від мене, віддаючи перевагу своєму новому життю і нехтуючи Максимом, який ріс під моєю опікою.

Він виріс старанним і відповідальним, що різко контрастувало зі зверхньою поведінкою його матері.

Життя Соні, затьмарене безвідповідальність чоловіка, з часом почало здаватися їй неповноцінним, і в результаті вона почала шукати контакту з Максимом, можливо, для отримання від нього фінансової допомоги.

Але я захистила онука від можливої експлуатації з боку його матері , розмірковуючи про її вчинки та сумніваючись у можливості щирого каяття з боку тієї, хто добровільно відмовився від своєї дитини з егоїстичних спонукань.

КІНЕЦЬ.