Я була на роботі та серцем відчула що моєму синові потрібна допомога. Мені здалося, що він мене кличе. Материнське почуття не обманеш

 

Я завжди вірила у щось надприродне. Не даремно по телевізору показують змагання екстрасенсів та ясновидців. Але нещодавно сама відчула що таке надприродна інтуїція.

Я спокійно сиділа на роботі та розбиралася у паперах. Кілька годин тому привезли новий товар й мені потрібно було його розцінити та записати. Як раптом в мене ні з того ні з сього почалася паніка. Мені стало настільки страшно та тривожно, що аж перехоплювало подих. Перше що я подумала – Андрій, мій син. В мене навіть й думки не було, що мені просто стало погано, я знала, що з ним щось сталося.

Я одразу ж взяла телефон та почала йому телефонувати. Він був у школі. Раптом слухавку підняли. Це був не його голос. Говорила вчителька. «Вашому сину стало погано під час уроку. Він втратив свідомість та вже все нормально. Наша медична сестра повернула його до тями». В мене трусилися руки та ноги. Моя колега по роботі вже крапала мені заспокійливі ліки. Я тут же відпросилася та поїхала на таксі до своєї дитини. Ми разом відвідали лікаря. Виявилося. Що в нього просто панічна атака.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩