Вже була ніч, але донька не прийшла додому. Через годину вона зателефонувала у сльо зах і попросила її витяrнути звідтu. Ми з колиաнім чоловіком поїхали за адресою.

Ця історія трапилася з моєю дочкою, коли вона була у десятому класі. Якоїсь миті я стала помічати в неї дивну поведінку, яка їй невластива. Все почалося з того, що одного дня вона дуже запізнилася зі школи. Я їй дзвонила, але вона не брала слухавку. Почекавши ще годину, я почала сильно переживати і зв’язалася з її класним керівником.

Вчитель повідомив, що вона вийшла зі школи одразу після закінчення уроків. Паніkа наростала, а в голові крутилися різні думки. Лілія повернулася додому пізно увечері. — Чому не брала слухавку? Де ти була? — Почала я її розпитувати. Дочка лише відмахнулася. -Мам, Ну не заводься. Я з друзями гуляла, і телефон розрядився. Вибач, що забула зателефонувати. Коли вона зняла верхній одяг, я помітила на ньому нову брендову футболку та сережки.

— Ліліє, а це звідки в тебе? — Друг подарував. -Що ще за друг? — Ой, ну мам, Я втомилася. Просто друже, ти його не знаєш, потім познайомлю. Вона поспішила втекти до кімнаті і зачинила двері. Ситуація насторожувала, але я вирішила відкласти розмову до наступного ранку. Наступного ранку вона примудрилася вискочити з дому раніше за мене, поговорити не вийшло.

Мені здалося, що вона просто уникає розмови. Цього дня вона знову запізнилася зі школи і не брала слухавки. Час наближався до ночі, я почала серйозно переживати. Раптом задзвонив телефон. — Мам, будь ласка, забери мене звідси, — плакала дочка. Вона встигла продиктувати адресу, і дзвінок закінчився. До горла надходила nаніка. Я тремтячими пальцями набрала номер колишнього чоловіка.

Зазвичай я намагалася не спілкуватися з ним, але ситуація була надзвичайна. Олег приїхав дуже швидко, захопивши пару друзів. Ми поїхали на адресу. Там був величезний особняк, звучала голосно музика. Олег із друзями пішли в будинок і через кілька хвилин витягли звідти заnлакану дочку. Виявилося, що з нею днями познайомився один хлопець, подарував кілька дорогих речей і обіцяв, що навчить заробляти хороші гроші.

Щоб дізнатися про подробиці, запросив на цю вечірку. Тут Лілія з’ясувала, що їй пропонують щось дуже непристойне, і це їй не сподобалося. Вона усвідомила, що зробила велику помилку. — Ех, дурненька ти моя, безкоштовний сир тільки в мишоловці — погладжувала я волосся дочки, притискаючи до себе.

КІНЕЦЬ