Вunадково знайшла анкету чоловіка на сайті знайомств. Те, що я там nрочитала, nотрясло мене до мураաок

 

У нас 2 комп’ютера — у кожного свій, Але мій вчора зламався, і я вирішила включити комп’ютер чоловіка. І чорт мене смикнув запустити браузер. А там… Відкривається сайт знайомств і анкета чоловіка

В основному я засинаю рано, а чоловік сидить в іншій кімнаті за комп’ютером. Він щось у мене прихво рів і швидко пішов в спальню, а я займалася своїми справами, і мені потрібно було дещо зробити на комп’ютері. У нас 2 комп’ютери — у шкірного свій, Але мій вчора зла мався, і я вирішила включити комп’ютер чоловіка.

І чорт мене смикнув запустити браузер. А там… Відкривається сайт знайомств і анкета чоловіка. В анкеті не було фотографії, було змінено ім’я, але за іншими параметрами і за манерою листування я здогадалася, що цю анкету створив мій чоловік.

Виявилося, що вже майже півроку чоловік спілкується з іншими жінками, але якось див но, тому що після пропозицій про зустріч вони йому пишуть повідомлення, на які він не відповідає. Вранці, коли чоловік прокинувся, я влаштувала йому допит. Сказала, що все знаю, бачила його анкету на сайті знайомств і запропонувала пояснити свої вчинки.

А він розповів, що це не зовсім ті, про що я подумала. Так, у нього є анкета, і він іноді зустрічається з жінками, але не для любовних ут іх, а для заробітку.

Він сказавши, що зустрічається в основному з забезпеченими жінками, які можуть і в ресторан відвести його, і навіть подарувати що-ні будь цінне. Наприклад, одна така дама недавно подарувала йому новий телефон, і не просто телефон, а айфон, який коштує не мало rрошей.

А інша-хороший годинник. І так далі. Якщо чоловікові не подобається річ, то він обмінює її на rроші і виходить непоrаний дохід. В місяць виходить від 60-90 тисяч. Зазвичай, після подарунка, жінка чекає від нього відповідної реакції у вигляді зустрічі; тоді він зливається і перериває з нею зв’язок.

Підкреслює, що зустрічається з ними, як друг, і приємно проводити час – підтримує розмову, ходити з нею в ресторан, по бутіках і так далі, постійно обсипаючи компліментами, але без ін тиму. Такий собі вірний альфонс. Я не знаю, як мені діяти в такій ситуації; не розумію, як він так міг вчинити.

Такий вид підробітку чоловіка мене не влаштовує. Піти від нього теж не можу, так як формально – це не зра да. Але і позба влятися від зай вого доходу в наш kризовий час ніби як не варто.

Джерело