Всі дорікали Юлі з чотирьох сторін, мовляв, як вона могла так вчинити, ніби вона зробила великий rріх. А ось що вона зробила насправді

 

— Ти не повіриш, як усю нашу сім’ю мама кинула, — мало не зі сльо зами на очах сказала моя колега, — ми всі так сподівалися на неї, а вона взяла та зіпсувала все! «- Мамо, ти не можеш так з нами чинити!

— Кричала по телефону дочка Алли, — ми ж уже і готель забронювали, і валізи зібрали … все готове до від’їзду, а ти таке твориш … ти хоч уявляєш, що через твої необдумані кроки нам доведеться здати квитки? Якщо ти не посидиш із онуком, ніхто цього не зробить, а з дитиною відпочинок буде не таким.

— Юль, ти ж пообіцяла, що приїдеш з консервацією доnомогти і з новими шпалерами, — говорила Юлі мати по телефону, — не знаю, не по-рідному це… — Сестричка, що значить, ти не даси мені грошей у борr? Я ж на тебе розраховувала. Ти розумієш, що я зараз на нулі?

— Мам, ти не можеш так егоїстично поводитися. Я ж давно хотів собі новий телефон на день народження. Я навіть пам’ятаю, модель показував… Ну як так, га?! — Що означає, що в тебе немає грошей на нові покришки? А на роботу на чому їздитимеш? На метро?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩