Всі дорікали Юлі з чотирьох сторін, мовляв, як вона могла так вчинити, ніби вона зробила великий rріх. А ось що вона зробила насправді

 

— Ти не повіриш, як усю нашу сім’ю мама кинула, — мало не зі сльо зами на очах сказала моя колега, — ми всі так сподівалися на неї, а вона взяла та зіпсувала все! «- Мамо, ти не можеш так з нами чинити!

— Кричала по телефону дочка Алли, — ми ж уже і готель забронювали, і валізи зібрали … все готове до від’їзду, а ти таке твориш … ти хоч уявляєш, що через твої необдумані кроки нам доведеться здати квитки? Якщо ти не посидиш із онуком, ніхто цього не зробить, а з дитиною відпочинок буде не таким.

— Юль, ти ж пообіцяла, що приїдеш з консервацією доnомогти і з новими шпалерами, — говорила Юлі мати по телефону, — не знаю, не по-рідному це… — Сестричка, що значить, ти не даси мені грошей у борr? Я ж на тебе розраховувала. Ти розумієш, що я зараз на нулі?

— Мам, ти не можеш так егоїстично поводитися. Я ж давно хотів собі новий телефон на день народження. Я навіть пам’ятаю, модель показував… Ну як так, га?! — Що означає, що в тебе немає грошей на нові покришки? А на роботу на чому їздитимеш? На метро?

— Обурювався чоловік, — я ж більше твоїм водієм працюю, ніж сам за своїм бажанням їжджу. — Юліє Володимирівно, ми на вас так сподівалися, а ви в таку мить компанію кинули… — нив начальник, — ні, ми впораємося, але такого ножа в спину не чекали.». Хочете дізнатися, що зробила Юля, як вона удостоїлася таких чарівних слів? Вона просто послухала пораду свого ліkаря та поїхала до санаторію на 20 днів.

Усі обурювалися, мовляв, чому Юля не могла наперед про все повідомити. Так вона казала, що втомилася, що більше не може, що в неї не залишилося сил навіть просто жити… а хто її слухав? Вона була надто комфортною для всіх, ось що!

Джерело