Маша взялася заnисувати гостей на весілля зі свого боку, і встала у стуnов. Адже батьки у розлученні, і якщо nокликати обох сварkа неминуча

Данило та Маша зустрічаються вже півроку, і ось тільки нещодавно вирішили зіграти весілля. Не те що це щось змінить у стосунkах пари, адже вони й до цього жили разом. Ще після універу Даня запропонував своїй дівчині переїхати до квартири, яку подарували його батьки як подарунок з нагоди закінчення школи.

Дівчина, звісно, не відмовилася. І ось сіла пара за стіл. Підготовку до весілля вирішили розпочати зі складання списку гостей. Даня одразу ж написав пару своїх друзів, свою родину та рідних і віддав список дівчині, яка збиралася написати список гостей з її боку, ось тільки тут у неї виникла проблема.

А вся справа в тому, що коли Маші було 16, її мама роз лучилася з чоловіком, біологічним батьком Маші, і вийшла заміж за іншого чоловіка.

Все б нічого, ось тільки Маша любить свого біологічного батька рівно настільки, наскільки й вітчима, який став добрим другом Маші. Ось вона тепер і не знає, кого кликати, а кого ні, адже роз лучилися його батьки не в дружніх стосунkах, і досі старі один одного терпіти не можуть, що й не дає спокою бідній дівчині.

А раптом вони просто під час весілля знову почнуть сварку, а раптом новий чоловік матері почне битися з батьком Маші. Все складно.

Джерело