Все Своє Жuття Бабуся Явно Показувала, Що Доньку Маминої Сестри Вона Любить Більше За Мене. Але Коли Вона Вирішила Дати Нам Подарункu, Я Остовnіла.

 

Я змалку пам’ятаю, що моя бабуся з боку мами ніколи мене не любила. Це було зрозуміло по її відношенню до мене. У мами ще є сестра, так ось її доньку Люду вона просто обожнювала, а по відношенню до мене — нуль уваги.

Я пам’ятаю, як у вихідні бігла до бабусі через усе село, щоб помити підлогу, доnомогти їй на городі. А потім, коли моя мама приходила до бабусі в гості, то та починала говорити, що я нероба. Не вмію правильно ганчірку віджимати і на городі не працюю.

А ось Люда ніколи не допомагала бабусі вдома, зате її вона хвалила постійно. З віком я помітила, що мама все рідше і рідше з’являється у бабусі, і це зрозуміло. Їй набридло вислуховувати те, як бабуся нескінченно хвалить Люду і принижує мене. Я пам’ятаю, що бабуся мала красивий золотий набір прикрас.

Це був ланцюжок з підвіскою з червоного каменю, і сережки до нього такі самі. Бабуся вирішила, що ланцюжок з підвіскою подарує Люді, оскільки вона старша, тому їй дістанеться велика підвіска. А мені маленькі сережки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩