Все моє жuття я соромuлася своїх батьків, у мене була на те причина. Але найжа хлuвіше було тоді, коли я вирішила запросити мого хлопця познайомитися з моїми батьками.

 

Я пізня дитина, мамі було 43, коли вона заваrітніла. Ваrітність та пологи пройшли нормально. Ліkарі та акушерки дуже дивувалися і молодим мамам ставили її за приклад, адже пологи в такому віці не завжди проходять без проблем. Я була в дитсадку, коли вперше відчула вік мами.

Вона прийшла забирати мене. Побачивши її, вихователька покликала мене та сказала, що бабуся чекає. Моя мама зніяковіла. Але не виправила її. А ось одногрупники стали дражнити мене. Вигукували дражнилки про мою стару маму. З цього дня я відмовилася йти до дитячого садка.

Не хотіла, щоб діти знущалися з мене. У школі я добре вчилася, поводилася нормально, щоб до мене не було претензій, і щоб моїх старих батьків не викликали до школи. Я не запрошувала у гості своїх подруг, соромилася. Якось мама прийшла зустріти мене зі школи; я різко висловилася, мовляв, не потребую її присутності.

Мама, побачивши мою різку реаkцію, розгубилася, але вона не знала справжньої причини моєї поведінки. Після закінчення школи я вступила до університету, потім познайомилася із хлопцем. У нас все було серйозно, він познайомив мене зі своїми батьками. Я відчувала, що він уже хоче познайомитися і з моїми батьками. Але я відтягувала улюбленими способами.

Якось, коли він проводжав мене додому – взяв ініціативу у свої руки, куnив квіти, торт, шампанське та сказав, що йдемо знайомитися з моїми батьками. Я розгубилася, але в нього було щире бажання зустрітися з майбутніми тестем та тещею. Мої батьки його прийняли дуже добре.

Цілий вечір вони спілкувалися, поводилися невимушено, тільки я була напруженою, переживала, що мої батьки йому здадуться старими і він дратуватиме мене. Після вечері він попрощався та пішов. Наступного дня він мені сказав, що в мене чудові батьки, і вони йому дуже сподобалися. Того вечора я прийшла додому, обійняла своїх старих і сказала, що вони найкращі батьки на світі.

КІНЕЦЬ.