Чоловік Tітки придумав геніальне рішення: «Роби виrляд, ніби ти ваrітна i ніхто не буде знати, що дuтuна з дитячоrо будuнку».

 

Сталося це більше 30 років тому. Моя тітка вийшла заміж за чоловіка на ім’я Віктор. Вони здавалися прекрасною парою, тільки от дітей у них не було. Вони не сильно переживали з приводу того, адже весь свій час віддавали подорожам і розвагам. Але час відлітав з шаленою швидкістю — ставало сумно і самотньо.

Валентина дуже переживала з цього приводу. Вона пройшла величезну кількість обстежень і лікарі поставили їй діагноз. Безпліддя. Їй настільки хотілося свою дитину, що на інші сім’ї вона навіть не могла дивитися. Відразу починала плакати. Ось і моя бабуся почала її вмовляти усиновити дитину і зобразити вагітність, щоб чутки по селу не ходили. Зважитися на такий крок їй було складно, адже рано чи пізно все таємне стає явним. Але вона змогла умовити чоловіка і вони почали шукати свого хлопчика.

Прийомний син був з благополучної сім’ї, але його батьки загинули в автокатастрофі. Інші родичі не захотіли брати опіку над малюком, тому його і відправили до будинку маляти. Він був хворобливою дитиною, а кому потрібні чужі проблеми? Це були 90-ті роки. Грошей не було. Віктор був відмінним програмістом, йому запропонували підробіток в Фінляндії. Він не зміг відмовитися, адже на реабілітацію сина потрібні були великі гроші.

Валентина сама ростила сина. У гонитві за найменшими успіхами в розвитку сина вона не помітила, що чоловік рідко приїжджає, пише листи вже не любовні, а формальні. Як з’ясувалося, там він зустрівся з одногрупницею колишньої і у них закрутився роман. Віктор просто не хотів боротися з труднощами, вирішив втекти. Валя залишилася одна з хворою дитиною.

Їй було важко, звичайно, але вона була щаслива. Її дуже підтримував лікар Олексія. Між ними була якась іскра, вже точно не дружня. Але жінка боялася відносин після зради чоловіка. Андрій Федорович був хорошим фахівцем і людиною. Він вірив в успіх хлопчика і вселяв надію в його маму. Та й Олексій був дуже схожий на нього. Альошка їх зблизив. Між ними зародилася справжня любов, про таку лише в казках пишуть.

А найцікавіше, ледь Валентина з Андрієм Федоровичем побралися, жінка завагітніла. Виходить, проблеми були в сумісності, а не в безплідді. Старший син тепер няньчить молодшу сестричку. Малятко копіює поведінку брата і любить з ним грати. Про цей секрет знаю тільки я, адже ніхто навіть не здогадується, що Олексій — прийомний син тітки Валентини: він же копія Андрія Федоровича. Як добре, що вона зараз щаслива, і у неї є справжня сім’я.

КІНЕЦЬ.