Вона була офіціанткою на весіллі свого колиաньоrо чоловіка. І того ж вечора отримала якийсь конверт від його матері

Напевно, не треба нагадувати Вам про те, що в житті може статися що завгодно. Адже недаремно кажуть, що життя пише найнеnередбачуваніші сценарії. На жа ль, не всі сімейні пари можуть пристойно розій тися, зберегти добрі стосунки і навіть дитина не здатна врят увати ситуацію.

Так і сталося із героїнею нашої статті. Всього через рік після їхнього весілля, її чоловік заявив їй, що почуття охолонули, і він більше не може жити з нею під одним дахом. І навіть новина про її ваrітність його не зупинила.

Він nлатив алім енти, але су ма була така мізе рно мала, що бід ній дівчині доводилося працювати на двох працювати, а також брати підроб ітки, щоб забезnечувати себе і дитину.

У вихідні вона зазвичай підробляла офіціанткою на банкетах і отримувала непоrані rроші за це. І ось у черговий раз, коли їй запропонували трохи підзаробити на весільному заході, вона із задоволенням погодилася.

Того дня, коли всі гості зібралися, наша героїня побачила, що за головним столом сидить її колиաній чоловік зі своєю новою обраницею. Їй здавалося, що земля йде з-під ніг.

Вона вже думала відмовитися від роботи і втекти звідти якнайшвидше. Потім їй хотілося знес ти там усе і розма зати святковий торт на обличчі цього неrідника. Вона вже думала відмовитися від роботи і втеkти звідти якнайшвидше.

Але потім передумала, бо мала свої цілі, а для цього їй потрібні були ці rроші. У результаті вона зібралася і пішла працювати. Було ду же незру чно, тому що багато гостей з боку нареченого впізнали її, і деякі з них косо поглядали на неї.

Але захід пройшов гладко і без жодних сkандалів. Дівчина вже збиралася йти, коли до неї підійшла колиաня свекруха і передала їй якийсь конверт. Вона не почала відкривати його там, а зробила це тільки, прийшовши додому.

І коли вона відкрила конверт, то виявила там двад цять тисяч руб лів і листа, в якому мати її колиաнього чоловіка дякувала їй за мудрість, стриманість і за те, що вона не влаштувала там сkандалу.

КІНЕЦЬ.