Після роз лучення я вирішила скоріше влаштувати своє особисте життя, щоб насолити всім. Але насолила я здебільшого сама собі.

Шлюб мій розвалився. Прожили ми всього кілька місяців, до цього часу я вже встигла заваrітніти від нього, дитину я хотіла зберегти, переживала і думала про подальші наслідки. Незважаючи на те, що батьки злилися на мене, все ж наро дився онук розтопив їх серце і вони вирішили взяти турботу про дитину на себе.

Поки мама ростила мого сина, я влаштувалася на роботу і хотіла налагодити особисте життя. Я знайомилася з чоловіками по Інтернету, ходила на побачення, але нічого серйозного не було.

Одного разу, я зустріла чоловіка, про якого ходили незрозумілі чутки і, коли він почав надавати мені знаки уваги, я відразу ж погодилася з ним зустрічатися. Якщо чесно, я не звертала увагу ні на що, для мене головне було вийти заміж і довести всім, що роз лучена жінка може досягти успіху в питанні підкорення серця чоловіка.

Через деякий час я відразу ж погодилася переїхати до нього додому, як тільки я переступила поріг його будинку, то побачила, що свекруха щосили командує, роздає поради. Я саме в цей момент і познайомилася зі своєю свекрухою, і коли я запитала хто ця дитина, чоловік сказав, що це його дочка від першого шлюбу.

Я не могла стримати сліз, адже виходить, що він мене обдурив, він не сказав заздалегідь, і я вже думала, що зробила помилку. Я почала відганяти nогані думки, так як я не збиралася здаватися. Потім я дізналася, що чоловік мій любить випивати, і мама знала про це, але всі мовчали.

Чоловік мій не хотів приймати мою дочку, кожен день в нашій родині були сkандали, сварkи. Я не могла більше терпіти це, взяла свою дочку і повернулася назад в свою рідну квартиру.

КІНЕЦЬ.