Вона на сайті знайомств познайомилася з 70-літнім дідусем. Але й гадки не мала, що він залишить їй такий сnадок через 2 роки.

 

Вона ніяк не могла змусити себе не відповідати на його повідомлення. У свої 40 років вона могла б бути бабусею, але у неї не було ні дітей, ні онуків. Просто в молоді роки вона все чекала принца на білому коні, але той ніяк не з’являвся. А далі робота – і сірі будні затягнули остаточно.

Варіантів тепер не залишалося, тому вона і вирішила спробувати сайти знайомств. Чомусь вона уважно вивчала всі анкети, звертала увагу на кожну дрібницю. Вона розуміла, що це заради забави, але nродовжувала вникати в кожну строчку. Звичайно ж, писали їй багато. Дуже хотіли познайомитися. Але в кожному з них вона знаходила який-небудь недолік.

А ось з цим дідусем у неї якось все одразу склалося. Переписувалися вони майже 2 роки. Це були маленькі повідомлення, спочатку про дрібниці, про погоду, а потім питання особистого характеру. Судячи по фотографії, йому було близько 70 років. Він не був як ті елегантні чоловіки з фільмів, проте це не зупиняло її.

Незабаром у неї пови нен був бути день народження. Природно, дідусь знав це, адже теж уважно читав анкету. Тому і попросив точну адресу, щоб відправити подарунок. Вона довго не погоджувалася повідомляти адресу, але в підсумку здалася. Подарунком виявилася скринька, з якої лунала сумна музика. З незрозумілої причини, цей подарунок їй шалено сподобався.

Це було щось нове. На наступний ранок вона написала, що їй дуже сподобався подарунок і вона хотіла б подякувати йому. Відповіді не було 2 дні. Але потім прийшло повідомлення, але не від дідуся, а від юриста. Той повідомляв, що його клієнт пішов з життя, і залишив їй в якості заповіту 10 мільйонів і будиночок біля моря. Через тиждень вона змогла поїхати в ту країну, звідки був родом її співрозмовник.

Юрист, зустрівши її в аеропорту, відвіз до будинку, а по дорозі розповів, що у дідуся не було сім’ї. А на сайті знайомств він шукав ту єдину, яку міг би назвати спорідненою душею. Вона слухала все це – а з очей лилися сльо зи. Це не були сльози щастя по причині того, що з неба звалився величезний стан. Вона су мувала з тієї причини, що дідусь був тим самим, який, на ж аль, народився на кілька десятків років раніше.

КІНЕЦЬ.