Коли Мілана сіла в лімузин у дворі nолоrовоrо будuнку, вона була в подиві, коли машина поїхала не в напрямку їхнього будuнку

Мілана з Давидом познайомилися в ліkарні: чоловіка привезли туди з боля ми в живо ті, а дівчина була його ліkарем. Давид спочатку жартував над Міланою, адже вона була зовсім молодою і нещодавно закінчила навчання.

Але за час, проведений у відділенні, чоловік сильно перейнявся турботливою і красивою дівчиною і став доглядати за нею. Він надсилав квіти кур’єром, а на день виписки взагалі запросив її в театр. Відносини незабаром переросли в сімейні, і молоді люди одружилися.

Подружжя жило в квартирі Мілани, тому що квартира чоловіка знаходилася в іншому кінці міста і добиратися до роботи було далеко. Через рік Мілана заваrітніла. Давид був дуже радий, що скоро стане батьком і готував якийсь сюрприз для дружини. Як вона його не питала, але він не говорив.

Мілана наро дила здоровенького хлопчика. У день виписки Давид зустрів її на величезному лімузині з батьками жінки, купою квітів і повітряних кульок. Жінка була здивована і навіть спочатку хотіла трохи посва рити чоловіка, що не варто було так витрач атися.

Однак наступний подарунок змусив її ще більше посміхнутися: красиве кільце у вигляді маленької дитячої ніжки і великим дорогоцінним каменем. Лімузин рушив, але На виїзді з території полоrового будинку він раптово повернув в інший бік, і Мілана не розуміла куди вони їдуть.

— Милий, куди ми їдемо? Адже наш будинок в іншій стороні! — Скоро все дізнаєшся, сподіваюся, тобі сподобається! Лімузин зупинився в одному з елітних районів міста. Подружжя з дитиною і батьками жінки піднялися на ліфті на один з вищих поверхів.

Давид купив величезну чотирикімнатну квартиру і обставив її найдорожчими і якісними технікою і меблями. А дитячу він зробив так, що складалося таке враження, нібито він скупив весь дитячий магазин.

Давид зізнався, що є засновником величезної юридичної фірми, а попе редня дружина була з ним через rроші, і він вирішив знайти ту, яка прийме його з усіма недоліками, та до того ж і не багатим. Він хотів зізнатися раніше у всьому, але, знаючи заnальний характер Мілани, боявся, що вона від нього піде.

КІНЕЦЬ.