Чоловікові здавалося, що він зустрів ко хання всього свого життя. Виявилося, що дитину вона подарувала не тільки йому.

Єгор не був закоханою людиною: у кожній жінці він знаходив якісь вади. Усі вони були потенційними зрадницями, нещирими, вертихвостками. Якось розповідав він своєму кращому другові історію, яка з ним трапилася.

Та й справді, історія незвичайна. Якось Єгор пішов у спа, щоб одержати курс масажу для розслаблення. Побачивши свою масажистку, він не міг відірвати очей від неї: і красуня, і весела, і розумна, а які руки її ніжні, ласкаві.

Словом, зачарувала вона його з першої зустрічі. Вона була лише мас ажисткою, і жодних інших натяків не було. Після закінчення сеансу ма сажу Єгор вийшов із салону і ноги його не слухалися, не хотіли йти додому. Так він і простояв до вечора, чекаючи кінця робочого дня масажистки Ірини.

Йому здавалося, що він знайшов ту єдину, на яку так довго й терпляче чекав. Так і почалася історія кохання Ірини та Єгора. Вже 2 роки вони мешкають разом. Ірина зава гітніла та систематично ходила до лі каря — г інек олога. Дитина добре розвивалася, все було в нормі.

Коли дружина мала 5 місяць ваг ітності, Єгор вирішив піти разом з нею. Після прийому він не знав, що робити. З’ясувалося, що це четверта ва гітність Ірини.

Вона мала трьох дітей в іншому місті. Їхній батько пом ер… Єгор не знав, як йому вчинити: залишити Ірину з його довгоочікуваним сином було б верхом безумства, а приймати чужих дітей йому не хотілося. А як би вчинили ви?

КІНЕЦЬ.