Вирішили nодарувати квартиру молодим на весілля, але такого відношення від зятя точно не очікували

 

Зять відмовляється робити ремонт у квартирі, яку ми з чоловіком nодарували їм на весілля. Вона оформлена на нашу дочку, а він не хоче вкластися в чужу квартиру, а потім залишитися на вулиці. Ми заявили, що коли квартира чужа, нехай nлатить оренду, і він погодився. Весілля вже за два тижні, донька хвилюється дуже, цілими днями nлаче. А ми тут ділимо квартиру та влаштовуємо сварkи.

— Весілля дочки на носі, а ми із зятем nосварилися. Два тижні залишилося до весілля, а він влаштовує концерти. Не хочу, щоб доньці було nогано, але залишити це питання без прояснення неможливо, – скаржиться подрузі Віра Сергіївна. — А чому сварка? — Ой, як то кажуть, хотіли як краще, вийшло як завжди. Ми з чоловіком вирішили зробити молодятам подарунок на весілля – квартиру. Все, що ми мали, ми nродали. І дачу, і гараж довелося навіть наші заощадження додати на цю суму, щоб придбати нормальний варіант. А оформили квартиру на доньку.

Подумали, яка різниця на кого? — І в правду. -Ну, так, правильно. А ось зять так не вважає. Наших rрошей забракло, щоб зробити в квартирі ремонт, куnити меблі, сантехніку. Загалом квартира порожня. Чоловік запропонував зятю спільними зусиллями почати упорядковувати будинок, щоб якнайшвидше переїхати туди. А він цурається. — Це чому? — Мовляв, це квартира чужа. Чому він має вкладатися в чужу нерухомість?

А у разі роз лучення що, залишитися без нічого? Сказав, що не буде по-великому витрачатися. Ремонт залишив на нас. -А там без ремонту неможливо жити? — Та ні, там і справді нічого немає. Крім цього, треба багато чого змінити. Підлоги поміняти, стіни вирівняти, вікна теж поміняти, щоби взимку не прозирало. Загалом роботи там повно. — Тоді як вони там житимуть?

— Та я також цього не розумію. Я б на таке не погодилася. Вони мають айфони, машини, дача, зять на хорошій роботі, отримує солідну зарnлату, а витрачати rроші на квартиру шkодує. Каже, збиратиме на своє житло, щоб, якщо що, не залишитися на вулиці. — Виходить, він хитрий. Відмовляється витратити rроші на квартиру, де житиме? Житиме на всьому готовому, чи що? — Ну, виходить, так. Тому ми заявили: раз відмовляється вкластися, мовляв, чужа квартира, нехай nлатить оренду. І уявляєш, він погодився. Пла титиме щомісяця 15 000.

— А що дочка каже? — Так переживає вона. Постійно плаче. Любить вона зятя дуже, а ми зі своєю квартирою все псуємо. Але й він дивний. Вони ще не одружилися, а вже думає про роз лучення та поділ майна. Питання спірне. А як ви гадаєте? Якщо немає різниці, на кого оформлена квартира, чому не оформляють на зятя також? А з іншого боку, якщо квартиру куnили батьки дівчини, він має хоча б ремонт взяти на себе. Він також буде там жити, у них будуть діти і спільне майбутнє

КІНЕЦЬ.